می نویسم برای فردایی بهتر

تاریخ انتشار : شنبه 26 فروردین 1396 - ساعت : 10:42

کد مطلب: 151365 چاپ به اشتراگ گذاشتن

سیاوش اسلامی سوادکوهی:

می نویسم برای فردایی بهتر

مازندمجلس: باور دارم مازندران بار دیگر میزبان شکوه حماسه را در تاریخ این نسل برای آیندگان درج خواهد کرد، جوانان با شعور این دیار لبخند مرد تدبیر و اصلاح را که نشان از مهربانی و نشاط دارد بار دیگر برای جامعه معنا خواهد نمود

مازندمجلس: نمی دانم چرا می نویسم اما از حس ناخودآگاهم از شور و شعور بالنده جوانان دیارم بهم آنقدر فشار وارد می شود که، بنویس هر چند چهار سالی را که شهد پیروزی آن با عرق جبین جوانان اصلاحات بدست آمده است برخی با تلبیس بر سفره اعتدال و تدبیر در مازندران نشستند و شریک دزد و یار قافله بوده اند ، می نویسم در اینجا که امور هرگز به قاعد نبوده است و امید می بندیم که تا تدبیری شود این بی قاعده گیها بر چیده شوند بی تردید اصلاحات بزرگترین امید جامعه و جوانان است و راهبران و پیشکسوتان اصلاح طلبان آخرین حلقه های امید جامعه اند در خلق شکوه حماسه در سال 92 در مازندران این جوانان پر شور بوده اند که در صف اول رقابتها کمر جریان رقیب را شکسته اند و سهمشان بعد از پیروزی تقریبا "هیچ" بوده است اما راهبران جریان اصلاحات در مازندران که پس از سی ماه توانسته اند شورایی  ناکام را برای به سامان کردن امور سیاسی سامان دهند تاکنون با بد فرجامی و بی وحدتی در درون؛ متاسفانه جریان فلج شده رقیب را برای پیروز شدن در انتخابات امیدوار نمود . امروز خواهم نوشت تا بلکه توانسته باشم در ناکامی جریان رقیب که همه کشور از آمدنشان به وحشت جنگ تداعی می شوند گامی گرفته باشیم. جریان اصلاحات که شور  و نشاط و آگاهی و درست اندیشی و تدبیر و امید را یادآور آحاد مردم است با خون دل جوانان و آزادیخواهان وطن بسان درختی نونهال آبیاری شده است و بر آنیم که بسان پاسبان و و باغبانی از تمام اهداف و حریم و حرم اش صیانت و  حفاظت نمائیم و هرگز نخواهیم گذاشت جریان رقیب با توان و امکاناتش و نیز تیغ و درفش خویش این درخت نونهال را از بیخ و بن بر کند .
حضور مقتدرانه ی پیشکسوتان و خادمان به ملک و ملت از جریان اصلاحات در مازندران برغم مضایقی که بر آنان در طول چهار سال گذشته وجود داشت همچنان به پای کار آمده اند و صلا در می دهند که " اصلاحات در مازندران " همچنان بسان گذشته زنده است. هرچند دربی تدبیری های صورت گرفته اما همچنان تدبیر پر فروغ است می دانیم که جوانان از بیکاری و سرکوبی عواطف و احساساتشان خسته اند اما باید ناامید نبود تا بشود راهی بسوی امید گشود. در مقاومت وسخت کوشی ها، تلاش کنیم کشور در آنی که قرار دارد بسمت بدتر شدن میل نکند تدبیر روزنه ای برای بهتر شدن کشور است،جریان لجوج ،تندخو، تمامیت طلب همه را سردرگم و همه راهها را بسوی خود وبرای خود می خواهد سکوت ما آنها را مصممتر برای شکست ما خواهد نمود. با ماندن در شرایط کنونی، امروز می توانم بنویسیم اما آنها فردا نخواهند گذاشت که کسی برای فردائی بهتر بنویسد آنها خواهند گفت برای فردای پس از مرگ باید نوشت  و نه برای فردائی برای زندگی .... اگر دیر بجنبیم دیگر از دست کسی کاری بر نخواهد آمد.
باور دارم مازندران بار دیگر میزبان شکوه حماسه را در تاریخ این نسل برای آیندگان درج خواهد کرد، جوانان با شعور این دیار لبخند مرد تدبیر و اصلاح را که نشان از مهربانی و نشاط دارد بار دیگر برای جامعه معنا خواهد نمود. مردم در 29اردیبهشت دستهایشان را به نشانه ساختن جهان بهتری برای آنان برای ریاست محترم جمهور به نشانه اتحاد و تدبیر او گره خواهند زد . برای من عزت و شکوه جوانان این دیار که غرور آگاهی خویش را به نمایش خواهند گذاشت بزرگترین فرصت تاریخی به حساب می آید آنها برغم نقدی که بر روند مناسبات سیاسی و مدیریتی حاکم بر مازندران دارند،الگوئی تمام نما از باورمندی خویش را در فرصت شناسی ایثارگرانه،از حق خویش گذاشته اند وباور خویش را که رقابت است را به تماشا نشسته اند .
اکنون که جریان سر سخت رقیب با بغض پنهان در گلو در صدد بیشترین حمله به حامیان دولت تدبیر است این جوانان و مردم هوشمند مازندران با رعایت جوانب تمام حربه های آنان را بی اعتبار خواهند ساخت باید دانست که جریان رقیب تمام امکانات و استعدادهای خویش را در بی اعتبارسازی این انتخابات و ناکام گذاشتن تیم تدبیر بکار خواهدبست تا در پشت نقاب دروغین سکوتش را  مستور نگاه دارد و خواهند گفت تاکتیک این جماعت اگرچه هوشمندانه است! اماهوشمندی اصلاح طلبان بسان نقش جنگجویان تک تیرانداز تمامی حربه های آنان را با شکست مواجه خواهندنمودآنهایی که با نقاب ارزشهای انقلاب همواره خود را به امدادهای الهی وصل شده می دانند و همواره با تخریب و حیل گوناگون در صدد تخریب عملکرد دولت و دستاوردهای آنند حتماً می دانند که همانا خداوند طرف حق خواهد بود و طرف معیوب هیچوقت موردافکارعمومی نبوده است آنهائی که دولت تدبیر راموردحملات خود قرار می دهند باید نسبت به حمایتهای قطعی خویش از دولت نهم و دهم و ایجادتورم های 40% و کابینه متزلزل آنها که کشور را به سراشیبی سقوط کشانده‌اند سکوت می کنند؟ ما دلایل بی شماری را خواهیم شمرد که اصولگرایان هرگزدر غم و شادی های  مردم شریک نیستند دلایلی چون بی توجهی به معلمان و دانشگاهیان ورشکسته نمودن کشاورزان و بازاریان و.......

نویسنده :

برچسب ها : #سیاوش اسلامی سوادکوهی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : می نویسم برای فردایی بهتر


X https://sport45.site/