مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 149780 -تاریخ انتشار : شنبه 21 اسفند 1395 -ساعت : 17:50

چاپ به اشتراگ گذاشتن
دوران 4 ساله ریاست جمهوری آقای روحانی دوران گذر بود/ برای کوچه پس کوچه های شهرها برنامه داریم

دبیر حزب اسلامی کار استان مازندران در گفتگو با مازندمجلس؛

دوران 4 ساله ریاست جمهوری آقای روحانی دوران گذر بود/ برای کوچه پس کوچه های شهرها برنامه داریم

اختصاصی مازندمجلس: دبیر حزب اسلامی کار، دوران 4 ساله ریاست جمهوری آقای روحانی را دوران گذر خواند و گفت: این دوران گذر نیاز بود طی شود تا جامعه به ساحل آرامش برسد تا پس از آن برای اوج گرفتن و برنامه های بعدی برنامه ریزی شود

مازندمجلس: سعید میرزایی در گفتگو با مازندمجلس درباره عملکرد 4 ساله حسن روحانی، اظهار کرد: آقای روحانی در شرایطی نابسامان دولت را در دست گرفت ما در موضوعاتی چون فروش نفت و نحوه دریافت وجوه آن، تعامل با کشورهای دیگر و موضوعاتی این چنینی مشکلاتی اساسی داشتیم ضمن اینکه در داخل کشور نیز یک سری مسائل حاشیه ای دامنگیر کشور بود.

وی، افزود: شرایط، شرایط خاصی بود و می طلبید در ابتدا یک آرامشی بر جامعه حاکم شود و لجام گسیختگی های اجتماعی، سیاسی و اقتصادی کنترل شود که آقای روحانی در این امر موفق عمل کرد. البته این لجام گسیختگی ها تبعاتی برای کشور داشته است.

دبیر حزب اسلامی کار، دوران 4 ساله ریاست جمهوری آقای روحانی را دوران گذر خواند و گفت: این دوران گذر نیاز بود طی شود تا جامعه به ساحل آرامش برسد تا پس از آن برای اوج گرفتن و برنامه های بعدی برنامه ریزی شود.

میرزایی، تصریح کرد: به نظر من، تیم دولت در خیلی از موضوعات کارشناسانه عمل کرد ولی وقتی دیکته ای نوشته می شود ممکن است اشتباهات در آن وجود داشته باشد اگر بخواهیم سر جمع معدل بگیریم من شرایط را برای ادامه کار آقای روحانی شرایط مناسبی می دانم.

  احساس رقابت سنگین با آقای روحانی وجود ندارد

وی، درباره فضای انتخابات ریاست جمهوری، بیان کرد: امروز مردم ما خیلی هوشمندانه تر از گذشته هستند و مسائل را بهتر از قبل درک می کنند چهره ها و شخصیتهای سیاسی به عنوان کاندیدا را می شناسند دولت کاری کارشناسانه و حساب شده را آغاز کرده و در حال انجام است. از این نظر باید به دولت فرصت داد تا پروژه های مختلف در موضوعات مختلف (سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و ...) را انجام دهد.

دبیر حزب اسلامی کار، با بیان اینکه در انتخابات این دوره، احساس رقابت سنگین با آقای روحانی وجود ندارد، گفت: ایشان رقیب جدی نخواهند داشت و برای این دوره نیز رئیس جمهور خواهند شد.

 برای کوچه پس کوچه های استان برنامه داریم

میرزایی، درباره برنامه های انتخاباتی حزب اسلامی کار، اظهار کرد: حزب ما تابع تشکیلات هست. در روزهای اخیر، شورای اصلاح طلبان استان شکل گرفت و ما سعی کردیم تابع تشکیلات باشیم و بحث های سلیقه ای نداشته باشیم. تاکنون در حزب اسلامی کار و خانه کارگر سعی کردیم نسبت به موضوعات نگاه تشکیلاتی داشته باشیم.

وی، افزود: انتخاب شورای اصلاح طلبان به احتمال فراوان آقای روحانی خواهد بود. ما برای کوچه پس کوچه های استان برنامه داریم و با برگزاری همایش ها در موعد مقرر و ستادهای مردمی با ستادهای متعدد به خانه های مردم خواهیم رفت و به منتخب شورای اصلاح طلبان کشور حتما کمک خواهیم کرد.

    


دوران 4 ساله ریاست جمهوری آقای روحانی دوران گذر بود/ برای کوچه پس کوچه های شهرها برنامه داریم

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سعید میرزایی - حزب اسلامی کار - انتخابات ریاست جمهور - روحانی دوران گذر -

مطالب مرتبط با : دوران 4 ساله ریاست جمهوری آقای روحانی دوران گذر بود/ برای کوچه پس کوچه های شهرها برنامه داریم
نظر شما در مورد : دوران 4 ساله ریاست جمهوری آقای روحانی دوران گذر بود/ برای کوچه پس کوچه های شهرها برنامه داریم

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها