مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 149788 -تاریخ انتشار : یکشنبه 22 اسفند 1395 -ساعت : 19:18

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مردم خواهان روی کار آمدن دولت جدید هستند/ جبهه مردمی ساختارگراست نه فردگرا

عضو و مسئول کمیته فضای مجازی و رسانه های جبهه مردمی مازندران در گفتگو با مازندمجلس:

مردم خواهان روی کار آمدن دولت جدید هستند/ جبهه مردمی ساختارگراست نه فردگرا

اختصاصی مازندمجلس: عضو جبهه مردمی استان مازندران، افزود: بیکاری نیروی انسانی ماهر، نبود اشتغال کافی و اوضاع نابسامان اقتصادی موجب شد مردم خواهان روی کار آمدن دولت جدید باشند چون ناکارآمدی برخی مدیران آشکار است و حتی از این لحاظ نظام دچار خدشه شده است

مازندمجلس: امید بابانیا عضو و مسئول کمیته فضای مجازی و رسانه های جبهه مردمی مازندران در گفتگو با مازندمجلس با بیان اینکه عملکرد دولت آقای روحانی متناسب با شعارها و وعده هایی که به مردم داده بود، نیست، گفت: آن چیزی که ما در تزار اسلامی به آن نیاز داریم شاید در شعارهای انتخاباتی کاندیداها باشد اما عملیاتی کردن آن ها شرط است.

وی، افزود: در دولت آقای روحانی وعده هایی داده شد که غالب آنها محقق نشده است. مخصوصا در سه شاخص (رفاه عمومی، سیاست داخلی و سیاست خارجی) نتوانستند سطح انتظارات را برآورده کنند.

مردم خواهان روی کار آمدن دولت جدید هستند

عضو جبهه مردمی استان مازندران، با اظهار اینکه دولت روحانی ترکیبی از دولتمردان اصلاحات و سازندگی هست، گفت: مجموع این دو جریان نتوانستند به اهداف موردنظر دست یابند و به نظر من راهبردها متناسب با خروجی ها نبوده است.

بابانیا، با بیان اینکه کرسی ریاست جمهوری امانت است، تصریح کرد: ما باید این کرسی را به دست کسانی بسپاریم که بیش از سایرین در سطح نخبگان دارای برنامه باشد و شعارهایش متناسب با توانش باشد.

وی، ادامه داد: نامزدها قبل از ارائه برنامه باید بسنجند برنامه ای که ارائه می کنند آیا با تیمی که بکار گرفته، همخوانی دارد؟ آیا توان انجام آن را دارند؟ بنابراین نیاز است از ابتدا اهداف خود را در حوزه های مختلف معین کنند و محور برنامه ها و نحوه عملیاتی کردن آن ها مشخص باشد.

عضو جبهه مردمی استان مازندران، افزود: بیکاری نیروی انسانی ماهر، نبود اشتغال کافی و اوضاع نابسامان اقتصادی موجب شد مردم خواهان روی کار آمدن دولت جدید باشند چون ناکارآمدی برخی مدیران آشکار است و حتی از این لحاظ نظام دچار خدشه شده است.

بابانیا، تصریح کرد: اگر در محافل مردمی بنشینیم می بینیم که فضای ناامیدی در جامعه حاکم است و این برای نظام جالب نیست. نیاز است این سطح را ارتقا دهیم که مدیون خون شهدا نباشیم.

جبهه مردمی ساختارگراست نه فردگرا

مسئول کمیته فضای مجازی و رسانه های جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان مازندران، درباره فعالیت های این کمیته در انتخابات ریاست جمهوری بیان کرد: کمیته فضای مجازی و رسانه های جبهه مردمی تازه تشکیل شده است و در آغاز فعالیت های خود است.

وی، افزود: با توجه به مکانیزم جبهه مردمی، نیاز است طبق برنامه ها بتوانیم مجموعه نیروها و جریانات را همسو کنیم تا ساختار به نتیجه برسد نه فرد و گروه خاص. که اگر چنین شود این مجموعه می تواند پشتوانه خوبی برای دولت باشد و هم اقدامات دولت را رصد کند و هم در مواقع مختلف، دولت را حمایت کند. این کاری است که در جبهه مردمی به طور کلان در حال وقوع است و ما در کشور داریم به سمت آن می رویم.

بابانیا با ارائه تحلیل کوتاهی از وضعیت جریانات برای انتخابات ریاست جمهوری سال 96 گفت: بر اساس شاخص هایی که در سطح استان و کشور موجود است جریان اصلاح طلب و حامیان دولت تاکنون هیچ گزینه مطرحی جز آقای روحانی ندارند گزینه هایی دارند اما به آن صورت مطرح نیستند.

عضو جبهه مردمی استان مازندران، افزود: افراد مستقل نگاه آرمانی به انقلاب اسلامی دارند. افرادی مثل بقایی (البته آقای بقایی را خارج از مشایی فرض کردم و مشائی هم خارج از احمدی نژاد نیست) و این دوستان به صورت های مختلف همپوشانی عملی وعملیاتی خود را نسبت به هم نشان دادند

وی، تصریح کرد: من فکر می کنم اگر بیشتر به سمت ساختار و برنامه برویم و با ایجاد صدایی واحد با استفاده از تمام ظرفیت ها به اهداف موردنظر برسیم. چرا که فصل آن رسیده است که از دغدغه های داخلی به نقش موثرتر منطقه ای برسیم.

         


مردم خواهان روی کار آمدن دولت جدید هستند/ جبهه مردمی ساختارگراست نه فردگرا

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : امید بابانیا - جبهه مردمی مازنردان - انتخابات ریاست جهمور - اصولگرایان -

نظر شما در مورد : مردم خواهان روی کار آمدن دولت جدید هستند/ جبهه مردمی ساختارگراست نه فردگرا

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها