0

تاریخ انتشار : سه شنبه 29 فروردین 1396 - ساعت : 13:15

کد مطلب: 152989 چاپ به اشتراگ گذاشتن

قتل پسر جوان به خاطر یک دختر/ اعتراف اراذل و اوباش مرتضی گرد به جنایت

مازندمجلس: خبرگزاری میزان- پسر جوان به جنایت در درگیری دسته جمعی به خاطر یک دختر اعتراف کرد.

مازندمجلس: به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،ساعت 10 صبح روز 29 اسفند ماه وقوع یک فقره درگیری منجر به قتل درمنطقه مرتضی گرد – خیابان حسینی به کلانتری 171 مصطفی خمینی اعلام شد. 
با حضور مأموران در محل و انجام بررسی های اولیه مشخص شد جوانی 22 ساله به نام علی بر اثر اصابت ضربه جسم تیز ( چاقو ) به ناحیه گردن فوت کرده و پدرش نیز از ناحیه کتف دست راست مورد اصابت چند ضربه چاقو قرار گرفته است. 
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمد و به دستور بازپرس شعبه ششم دادسرای ناحیه 27 تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت. 
پدر مقتول که جهت انجام اقدامات درمانی به بیمارستان  منتقل شده بود ، پس از پایان درمان و با حضور در اداره دهم آگاهی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: با شنیدن صدای درگیری از خانه بیرون آمدم،دیدم که پسرم با سه جوان دیگر درگیر شده ؛ قصد پایان درگیری آنها را داشتم که ناگهان یک نفر از آنها با چاقو ضربه ای به سمت پسرم پرتاب کرد که چاقو به گردنش خورد. در ادامه آنها مرا نیز با چاقو مجروح کرده و از محل متواری شدند. 
کارآگاهان اداره دهم آگاهی با حضور درمحل جنایت به تحقیق از همسایگان و شاهدان جنایت پرداخته و در همان تحقیقات اولیه از چند شاهد درگیری اطلاع پیدا کردند که چند تن از اراذل و اوباش منطقه ی  مرتضی گرد با یک موتورسیکلت به در منزل مقتول آمده، در ادامه با مقتول درگیر شده و یک نفر از آنها به نام مهدی 19 ساله  با ضربه چاقو اقدام به کشتن مقتول کرده است. 
با شناسایی مهدی  به عنوان عامل اصلی جنایت، کارآگاهان با بررسی سوابق وی اطلاع پیدا کردند که او از اراذل و اوباش منطقه مرتضی گرد است که بارها به اتهام نزاع و درگیری دستگیر و روانه زندان شده است. 
با شناسایی پسر جوان به عنوان عامل جنایت، دستگیری وی در دستور کارآگاهان اداره دهم قرار گرفت. کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که مهدی پس از ارتکاب جنایت از محل سکونتش در منطقه مرتضی گرد و در ادامه از تهران متواری شده است. 
تحقیقات جهت شناسایی مخفیگاه مهدی همچنان در دستور کار کارآگاهان قرار داشت تا نهایتا کارآگاهان با انجام اقدامات پلیسی اطلاع پیدا کردند که او به تازگی به تهران مراجعه کرده است. بلافاصله با بهره گیری از اطلاعات به دست آمده از محل های تردد مهدی در منطقه مرتضی گرد ، کنترل نامحسوس از این مراکز در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت تا سرانجام در ساعت 18  روز گذشته دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی منتقل شد. 
قتل پسر جوان به خاطر یک دختر/ اعتراف اراذل و اوباش مرتضی گرد به جنایت
سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت: متهم در تحقیقات اولیه منکر هرگونه ارتکاب جنایت شده و انگیزه خود در مشارکت در نزاع و درگیری را بواسطه حمایت از یکی از دوستانش در زمان درگیری با مقتول عنوان داشته و اعلام کرده که یکی از دوستانش بواسطه آشنایی مقتول با یک دختر جوان ، از مدتی پیش با او درگیری پیدا کرده و روز حادثه به طرفداری از دوستش ، به محل سکونت مقتول مراجعه داشته است. 
سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، در ادامه عنوان داشت: متهم در شرایطی منکر ارتکاب جنایت است که تمامی شاهدان صحنه جنایت وی را صراحتا به عنوان عامل جنایت مورد شناسایی قرار دادند.   
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ،عنوان داشت:با توجه به شواهد ، دلایل و قرائن به دست آمده در  طول رسیدگی به پرونده، قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس صادر و متهم برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است. 


منبع : میزان

برچسب ها : #جنایت #درگیری #آگاهی #کارآگاهان #مقتول #تهران #اداره #عنوان #مرتضی #دستور #ادامه #شناسایی #منطقه #اطلاع #اراذل #ارتکاب #پرونده #اعلام #اوباش #اولیه #ناحیه #تحقیقات #دستگیر #مبارزه #بواسطه #دوستانش #جنایی #جرایم # سرهنگ #کارآگاه #مراجعه #اقدامات #بازپرس #گرفته #اصابت #بررسی #رسیدگی #اختیار #متواری #درگیر #پایان #شاهدان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : قتل پسر جوان به خاطر یک دختر/ اعتراف اراذل و اوباش مرتضی گرد به جنایت