مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 149799 -تاریخ انتشار : دوشنبه 23 اسفند 1395 -ساعت : 15:31

چاپ به اشتراگ گذاشتن
 تمام بازار ایران را ترکیه تصاحب کرده است/ جبهه مقابل روحانی توانمند و دارای وحدت رویه است

عبدالوحید فیاضی در گفتگو با مازندمجلس؛

 تمام بازار ایران را ترکیه تصاحب کرده است/ جبهه مقابل روحانی توانمند و دارای وحدت رویه است

اختصاصی مازندمجلس: نماینده سابق مردم نور و محمودآباد، با اشاره به تورم، رکود، ورشکستگی موجود در جامعه، تصریح کرد: امروز عمده ی بانک های ما ورشکست هستند، امروز واردات کالاهای قاچاق بی رویه ست و تمام بازار ما را ترکیه گرفته است

مازندمجلس: عبدالوحید فیاضی، در گفتگو با مازندمجلس، درباره عملکرد دولت یازدهم، اظهار کرد: زمانی که آقای روحانی وارد انتخابات شدند قول هایی داده بود، مثل اینکه 100 روزه مشکلات اقتصادی کشور را حل کند و البته برای اینکه مردم باور داشته باشند این مدل را ارائه کرده بود که من با کلید تدبیر می توانم مردم را امیدوار کنم که هم بتوانم بحث هسته ای و هم موضوع اقتصاد کشور را حل کنم و نتیجه اش این باشد که هم چرخ زندگی مردم و هم چرخ اقتصاد کشور بچرخد.

وی، افزود: امروز برای ما که بین مردم زندگی می کنیم به نظر من اینگونه است که چرخ اقتصاد کشور ، دنده عقب رفته است، چرخ اقتصاد مردم هم همینطور، کلا آقای روحانی چرخ اقتصاد کشور را دنده عقب گرفته است.

نماینده سابق مردم نور و محمودآباد، با اشاره به تورم، رکود، ورشکستگی موجود در جامعه، تصریح کرد: امروز عمده ی بانک های ما ورشکست هستند، امروز واردات کالاهای قاچاق بی رویه ست و تمام بازار ما را ترکیه گرفته است.

فیاضی، با بیان اینکه در شرایط و فضای فعلی، فضای انتخابات به گونه ای است که آرایش سیاسی -هم در جریان اصولگرایی و هم در جریان اصلاح طلبی- هنوز خود را نشان نمی دهد اصولگرایان و اصلاح طلبان همتایانی دارند، اصولگرایان آقای بقایی و دیگران، و اصلاح طلبان ناگزیر چنانچه چهره هایی برای آمدن به صحنه  مطرح می شوند بیشتر برای کمک به آقای روحانی است گرچه اصلاح طلبان چندان تمایلی به آقای روحانی ندارند اما ناگزیرند برای اینکه این فرصت را از دست ندهند و به اصولگرایان نسپرند ایشان را یکبار دیگر حمایت می کنند.

وی، با اظهار اینکه اصولگرایان در جبهه نیروهای مردمی انقلاب اسلامی روند وحدتی دارند که قابل قبول است و به نظر می رسد  در نیمه فروردین به نتیجه برسند، گفت: اینطور ارزیابی می کنم که با عنایت این که آقای روحانی رئیس جمهور دوره اول است و قاعدتا باید بتواند در دوره دوم هم بیاید. اما به قدری اوضاع اقتصادی و حکومتی را مخشوش و مملکت را بد اداره کرده، از طرفی سوءاستفاده مالی نزدیکان ایشان و خیلی از قضایای دیگری که شما در شهرها و استان ها می بینید متاسفانه به گونه ای شده که چندان امیدی به این ندارد که بتوانند 50 درصد آرا را بگیرد و قطعا از آن 50 درصد به علاوه 1 که در سال 92 به دست آورده بود نیز ریزش زیادی دارد.

نماینده سابق مردم نور و محمودآباد، جبهه مقابل آقای روحانی را توانمندی و دارای وحدت رویه خواند که اطمینان داریم آقای روحانی رئیس جمهور یک دوره ای خواهد بود و توفیقی برای انتخابات بعدی نخواهد داشت.

فیاضی، با بیان اینکه احمدی نژاد چهره ای است که مردم امروز بعد از 4سال ایشان را موفق تر از آقای روحانی می دانند، افرود: آقای احمدی نژاد در طول دوره 8 ساله ریاست جمهوری خود، خدمات ارزنده ای انجام دادند و در کشور حالت رکودی که الان حاکم است را نداشتند.

وی، تصریح کرد: امروز نظرسنجی ها هم نشان می دهد که ایشان برد خوبی در کشور دارند و اینکه ایشان در انتخابات آتی به عنوان کاندیدا بیایند یا نیایند، در آینده مشخص می شود. باید بپذیریم که احمدی نژاد به عنوان یک تفکر و رویکرد انقلابی و ضد استکباری در جامعه ی کشور ما پذیرفته شده است و نقش آفرینی می کند و در حال حاضر آمدن ایشان مطرح نیست.


 تمام بازار ایران را ترکیه تصاحب کرده است/ جبهه مقابل روحانی توانمند و دارای وحدت رویه است

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فیاضی - نماینده سابق نور و م - انتخابات ریاست جمهور - احمدی نژاد - روحانی -

نظر شما در مورد :  تمام بازار ایران را ترکیه تصاحب کرده است/ جبهه مقابل روحانی توانمند و دارای وحدت رویه است

*

*