مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 149825 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 25 اسفند 1395 -ساعت : 15:39

چاپ به اشتراگ گذاشتن
 حقوق‌های نجومی دولت یازدهم یک‌هزارم اختلاس‌های دولت دهم نمی‌شود/ صداوسیما هر روز در جهت تضعیف دولت سخن می‌گوید/ روحانی با آرایی بیشتر از دوره قبل، پیروز انتخابات خواهد شد

رئیس شورای اصلاح‌طلبان مازندران در گفت‌وگو با مازندمجلس؛

حقوق‌های نجومی دولت یازدهم یک‌هزارم اختلاس‌های دولت دهم نمی‌شود/ صداوسیما هر روز در جهت تضعیف دولت سخن می‌گوید/ روحانی با آرایی بیشتر از دوره قبل، پیروز انتخابات خواهد شد

اختصاصی مازندمجلس: احمدی فولادی بیان کرد: من با توجه به تجاربی که دارم استنباطم این است آقای روحانی با آرایی بیشتر از دوره نخست ریاست جمهوری خود، پیروز انتخابات خواهد شد

مازندمجلس: در ادامه سلسله گفت‌وگوهای مازندمجلس با چهره‌ها و فعالان سیاسی مازندران، درباره عملکرد دولت یازدهم و آخرین فعالیت جریانات سیاسی، پس از انتشار نظر علی صابری رئیس اصولگرایان استان مازندران، به سراغ رئیس شورای اصلاح‌طلبان مازندران رفتیم تا آخرین فعالیت‌های این جریان را نیز منتشر کنیم و مخاطبان ما در جریان فعالیت‌های کشوری و استانی هر دو جریان مطرح و تاثیرگزار کشور قرار گیرند.

مهدی احمدی فولادی درباره عملکرد دولت یازدهم گفت: قضاوت درباره عملکرد یک فرد یا یک دستگاه، نیازمند بررسی امکانات و زمینه‌های فراهم شده برای آن فرد یا دستگاه است. درباره دولت آقای روحانی هم نیاز است با توجه به اختیارات و امکاناتی که داده شد از وی مسئولیت بخواهیم.

وی، افزود: آقای روحانی وارث کشوری بود که در طول 8 سال زمامداری دولت مهروزران، ذخیره‌های ارزی کشور بر باد رفته بود و  قرض‌های زیادی باقی مانده بود.

رئیس شورای اصلاح‌طلبان مازندران، تصریح کرد: دولت قبلی درآمد نفتی کشور (که بیشترین قیمت در طول این 8 سال داشته) را نابود و مملکت را یک قرن عقب انداخت و یک کشور نابود شده (از نظر مالی) و در آستانه جنگ را به آقای روحانی تحویل داد. احمدی فولادی، با بیان اینکه دولت روحانی دولت خاتمی نیست و انتظار من از آنها متفاوت می باشد، گفت: در حالت کلی دولت روحانی دولت موفقی بوده و هر نیروی توانایی غیر از آقای روحانی هم روی کار می آمد بیشتر از این نمی توانست موقعیت داشته باشد.

وی، ادامه داد: بزرگترین موفقیت این دولت برجام بود که ما را به دنیا تحمیل کرد و کشورهایی که علیه ایران بودند پای میز مذاکره آمدند و قطعنامه ای امضاء کردند و ایران را محق در روند کاریش دانستند. بالا رفتن قیمت و سهمیه  نفتی ایران، بیشتر شدن سرمایه گذاری های خارجی و برداشته شدن سایه جنگ و تهدید از کشور، نمونه ای از دستاوردهای برجام است.

رئیس شورای اصلاح‌طلبان مازندران، با بیان اینکه در دولت گذشته، مملکت نابود و قطعنامه‌های زیادی علیه ایران صادر شد، افزود: مشخص نشد پول نفت به کجا رفت و سرانجام اختلاس‌های صورت گرفته چه شد؟ ضمن اینکه مطرح کردن و پرداختن بیش از حد به حقوق‌های نجومی که ریشه در دستورالعمل‌ها و مقررات پایه‌گذاری شده در دولت قبلی دارد، به نوعی برای سرپوش نهادن به اختلاس‌های میلیادری است و این انصاف نیست که رسانه ملی و تریبون‌های در دست رقیب بحث حقوق های نجومی را دائما مطرح کنند در حالی که اختلاس های میلیاردی دولت قبل نادیده گرفته شود.

احمدی فولادی، ادامه داد: اگر تمامی حقوق‌های نجومی جمع شوند یک هزارم اختلاس های دولت گذشته نمی‌شود. عدالت این است اختلاس‌ها نیز به همراه حقوق‌های نجومی مطرح شوند.

صداوسیما هر روز در جهت تضعیف دولت سخن می‌گوید

وی، با اظهار اینکه دولت روحانی دولت مظلومی است و رسانه قوی ندارد، گفت: رسانه‌ها در دست رقیب می‌باشد، صداوسیما هر روز در جهت تضعیف دولت سخن می‌گوید. تریبون ها در دست رقبای روحانی است. امکانات برای تبلیغات روحانی بسیار کم و اندک است. دولت آقای روحانی مانند دور دوم دولت اصلاحات با موقعیت بهتری وارد خواهد شد به شرط آنکه مردم را متوجه قدم‌های برداشته شده در جهت رفاه حال آنان و موانع موجود کند. معاون اول رئیس جمهوری در سخنان اخیرش روشنگری‌های خوبی داشته است.

 رئیس شورای اصلاح‌طلبان مازندران، درباره گزینه‌های نامزدهای اصلاح‌طلبان در کشور، بیان کرد: بنابر سیاست کلی، با محوریت سران بزرگ اصلاح‌طلب کشور، شورای عالی سیاستگذاری با ترکیبی از 24 حزب کشور و شخصیت‌های حقیقی تراز اول کشور با محوریت رئیس دولت اصلاحات و آقای عارف شکل گرفت و پس از رایزنی و بررسی‌های مختلف به اتفاق آرا روی آقای روحانی نظر مثبت داشتند و اینکه کاندیدایی جز روحانی نداریم و با قدرت و قوت از آقای روحانی حمایت می‌کنیم.

احمدی فولادی، افزود: این شورا در همه استان‌های کشور در حال تشکیل هست و در مازندران نیز با حضور 19 دبیر حزب استان و ده شخصیت حقیقی استان و نماینده فراکسیون امید و رابط کشوری شکل گرفت تا اقدامات لازم را برای حمایت از دکتر روحانی انجام دهیم چرا که همانطور که اعلام شد، گزینه نهایی ما آقای روحانی هست و ما به جز ایشان از کسی حمایت نمی‌کنیم.

وی، تصریح کرد: من با توجه به تجاربی که دارم استنباطم این است آقای روحانی با آرایی بیشتر از دوره نخست ریاست جمهوری خود، پیروز میدان خواهد شد.

گفتگو: مجید ساجدی فر

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : احمدی فولادی - رئیس شورای اصلاح طلب - انتخابات ریاست جمهور - نقش احزاب -

مطالب مرتبط با : حقوق‌های نجومی دولت یازدهم یک‌هزارم اختلاس‌های دولت دهم نمی‌شود/ صداوسیما هر روز در جهت تضعیف دولت سخن می‌گوید/ روحانی با آرایی بیشتر از دوره قبل، پیروز انتخابات خواهد شد
نظر شما در مورد : حقوق‌های نجومی دولت یازدهم یک‌هزارم اختلاس‌های دولت دهم نمی‌شود/ صداوسیما هر روز در جهت تضعیف دولت سخن می‌گوید/ روحانی با آرایی بیشتر از دوره قبل، پیروز انتخابات خواهد شد

*

*