مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 149838 -تاریخ انتشار : جمعه 27 اسفند 1395 -ساعت : 12:22

چاپ به اشتراگ گذاشتن
معرفی گزینه‌های شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان به ستاد روحانی/ یوسف نژاد در صدر

از سوی شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان مازندران؛

معرفی گزینه‌های شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان به ستاد روحانی/ یوسف نژاد در صدر

اختصاصی مازندمجلس: با علنی شدن کاندیداتوری مجدد حسن روحانی در انتخابات پیش رو و تشکیل ستاد مرکزی دکتر روحانی در کشور شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان نیز گام‌های خود را در راستای تکمیل چارت ستاد روحانی برداشته است. در همین راستا شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان مازندران با تشکیل جلسه ای 3 گزینه خود را برای معرفی به ستاد مرکزی دکتر روحانی برگزیدند.

اختصاصی مازندمجلس: هرچه به زمان برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری نزدیک تر می‌شویم ترکیب ستاد انتخاباتی نامزدهای احتمالی در سراسر کشور مشخص‌تر می‌شود.

با علنی شدن کاندیداتوری مجدد حسن روحانی در انتخابات پیش رو و تشکیل ستاد مرکزی دکتر روحانی در کشور شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان نیز گام‌های خود را در راستای تکمیل چارت ستاد روحانی برداشته است.

در همین راستا شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان مازندران با تشکیل جلسه ای 3 گزینه خود را برای معرفی به ستاد مرکزی دکتر روحانی برگزیدند.

شب گذشته شورای عالی اصلاح طلبان مازندران برابر دستور ابلاغی شورای سیاست گذاری کشور برای تشکیل اعضای ستاد دکتر روحانی در استان مازندران جلسه‌ای تشکیل داد و ضمن مشخص نمودن ستاد انتخابات شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان 3 گزینه خود را برای معرفی به تهران برگزیدند.

اعضای ستاد انتخابات شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان متشکل از هیئت ریسه شورای اصلاح طلبان بعلاوه پنج نفر که با رای گیری انتخاب شدند بشرح ذیل می‌باشند:

1-    مهدی احمدی فولادی
2-    جانعلی تقوی
3-    علی اکبر بهمنش
4-    حسین روزبهی
5-    اسفندیار عشوری
6-    عبدالصمد زراعتی
7-    محمدعلی رحیمی دارابی
8-    نصرالله دریابیگی
9-    رضا ستاری
10-    تورج نائیج پور
11-    افشین احمدی
12-    جواد حق نظر

در این جلسه برابر دستورالعمل شورای سیاست گذاری کشور برای معرفی 3 نفر به شورای عالی کشور برای حضور در ترکیب ستاد و احیانا ریاست ستاد روحانی در مازندران بترتیب آراء:

1-    علی اصغریوسف نژاد
2-    مهدی احمدی فولادی
3-    اسفندیارعشوری

انتخاب و به شورای عالی سیاستگذاری معرفی شدند تا یک نفر از طرف رئیس ستاد روحانی، در صورت صلاحدید بعنوان رئیس ستاد مازندران منصوب گردد.


معرفی گزینه‌های شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان به ستاد روحانی/ یوسف نژاد در صدر

معرفی گزینه‌های شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان به ستاد روحانی/ یوسف نژاد در صدرلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات.حسن روحانی -

نظر شما در مورد : معرفی گزینه‌های شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان به ستاد روحانی/ یوسف نژاد در صدر

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها