تاریخ انتشار : سه شنبه 29 فروردین 1396 - ساعت : 16:16

کد مطلب: 153053 چاپ به اشتراگ گذاشتن

توصیه انتخاباتی علی مطهری به رسانه ملی؛ هیچگونه گرایشی به یکی از کاندیداها نداشته باشید

مازندمجلس: سیاست > انتخابات - خانه ملت نوشت:نایب رئیس مجلس شورای اسلامی معتقد است صدا و سیما در ایام منتهی به انتخابات باید صرفا بر افزایش مشارکت تمرکز کند.

مازندمجلس:علی مطهری با اشاره به نزدیک شدن زمان انتخابات ریاست جمهوری ضمن تاکید بر اهمیت فعالیت‌های سازمان صدا و سیما در خصوص آگاهی‌بخشی در این عرصه، گفت: صدا و سیما صرفا باید بر افزایش مشارکت در انتخابات تاکید داشته باشد چراکه هر مقدار مشارکت مردم در انتخابات بیشتر باشد، اعتباری برای کشور ایجاد می‌کند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: با توجه به شرایط کنونی دنیا، تلاش آمریکا برای تقویت فضای ایران‌هراسی و ضدایرانی و وضعیت کنونی منطقه، طبیعی است که هر اندازه مشارکت مردم بالاتر رود، اعتبار نظام بیشتر خواهد شد و دشمنان در محاسبات خود تجدید نظر خواهند کرد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی درباره آگاهی بخشی صدا و سیما در عرصه انتخابات و ایجاد مشارکت بالای مردم در انتخابات تصریح کرد: مشارکت بالای مردم باعث می‌شود مشکلات داخلی بهتر و با قدرت بیشتر حل شده و نقشه‌های دشمنان علیه کشور خنثی شود.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه صدا و سیما نباید هیچگونه گرایشی به یکی از کاندیداها داشته باشد، خاطر نشان کرد: صدا و سیما باید بر روی مشارکت بالای مردم و افزایش حضور مردم برای شرکت در انتخابات، کار و تبلیغ و برنامه‌سازی کند.

2929


منبع : خبرآنلاین

برچسب ها : #انتخابات #مشارکت #اسلامی #بالای #شورای #بیشتر #تاکید #کنونی #دشمنان #کاندیداها #هیچگونه #افزایش #گرایشی #ایجاد #مطهری

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : توصیه انتخاباتی علی مطهری به رسانه ملی؛ هیچگونه گرایشی به یکی از کاندیداها نداشته باشید