مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 149846 -تاریخ انتشار : شنبه 28 اسفند 1395 -ساعت : 11:08

چاپ به اشتراگ گذاشتن
چپ و راست، زاییده تفکرات آیت ا... هاشمی است/ اگر شخص احمدی‌نژاد کاندیدا شود تمام معادلات انتخابات به‌هم می‌خورد/ به زودی با احمدی نژاد دیدار می‌کنم/ کشاورزی و صنعت مازندران خوابیده است، مردم خسته اند

حمید شریعت‌نژاد در گفتگو با مازندمجلس؛

چپ و راست، زاییده تفکرات آیت ا... هاشمی است/ اگر شخص احمدی‌نژاد کاندیدا شود تمام معادلات انتخابات به‌هم می‌خورد/ به زودی با احمدی نژاد دیدار می‌کنم/ کشاورزی و صنعت مازندران خوابیده است، مردم خسته اند

اختصاصی مازندمجلس: شریعت‌نژاد، با اظهار اینکه کشاورزی، باغداری و صنعت مازندران خوابیده است و مردم خسته اند، ادامه داد: در سرمای اخیر ابزارهای دولتی مثل اتاق بازرگانی و ... که با حمایت و نظارت دولت کار می‌کنند، می‌توانستند یک سری مقدمات را تدبیر کنند که باغداران ما تا این حد آسیب نبینند. اما اکنون اکثر چک‌های باغداران برگشت خورده و مشکلات آن‌ها ادامه دارد

مازندمجلس: حمید شریعت‌نژاد، فعال سیاسی مازندران درباره عملکرد دولت اظهار کرد: براساس حقوق شهروندی که توسط رئیس‌جمهور مطرح شد، می‌توان گفت پاسخگویی دولتمردان و شفاف‌سازی مسائل، بسیار کم شده است. بعضی از شعارهایی که آقای روحانی هنگام ورود در عرصه انتخابات سال 92 داشتند اصلا عملی نشده و هم برخی از مصوبات سال‌های94 و95 که بودجه آن توسط خودشان تصویب شده محقق نشده است.

چیزی که مردم را سرخورده و ناراحت می کند تبعیض های موجود است

وی، با بیان اینکه محقق نشدن وعده‌ها بی صداقتی مردم را در پی دارد، گفت: طبق اظهارات رئیس‌جمهور حقوق شهروندی و برخورداری از رفاه نسبی، کمترین حق یک شهروند است.


فعال سیاسی اصولگرای مازندران، تصریح کرد: دولت تدبیر و امید حداقل می‌بایست برای بحران‌های اجتماعی و طبیعی تدبیرخاصی اتخاذ می‌کرد اما عملا چنین نشد. مثلا استان‌های شمالی چندین بحران طبیعی داشتند و در این دولت آسیب‌ها و خسارات شدید متوجه‌شان شد که آخرین آن سرما و یخبندان بوده و موجب بحرانی شدن وضعیت و درختانشان از بین رفته است و تاکنون هیچ تدبیری برای آن اندیشیده نشده است. 


شریعت‌نژاد، با بیان اینکه نظام اسلامی در انحصار فرد و افراد خاصی نیست، گفت: مردم همچنان نظام را دوست دارند اما چیزی که مردم را سرخورده و ناراحت می کند تبعیض های موجود است. اینکه افراد خاصی بدون وثیقه وام میلیاردی بگیرند و مردم برای وام چندمیلیونی چندین موانع داشته باشند.

وی، با اظهار اینکه کشاورزی، باغداری و صنعت مازندران خوابیده است و مردم خسته اند، ادامه داد: در سرمای اخیر ابزارهای دولتی مثل اتاق بازرگانی و ... که با حمایت و نظارت دولت کار می‌کنند، می‌توانستند یک سری مقدمات را تدبیر کنند که باغداران ما تا این حد آسیب نبینند. اما اکنون اکثر چک‌های باغداران برگشت خورده و مشکلات آن‌ها ادامه دارد. یا مشکلات سوخت از آنجا که برخی آقایان در واردات سوخت یورو4 دخیل هستند که ماشینهایی را بر مبنای سوخت یورو 4 طراحی کردند بدون اینکه توجه کنند که آیا این سوخت در کل کشور تولید می‌شود.

چپ و راست زاییده تفکرات آیت ا... هاشمی است

فعال سیاسی مازندران، با تحلیلی از انتخابات ریاست جهموری، بیان کرد: خداوند آیت‌ا... هاشمی رفسنجانی را رحمت کند که دو گروه چپ و راست را تقریبا در حالت تعادل نگه می‌داشت و هردوگروه در این نظام دارای کارنامه‌هایی هستند.


شریعت‌نژاد، افزود: من معتقدم هردو گروه چپ و راست زاییده تفکرات این بزرگوار است. طبق نظر مقام معظم رهبری و دیدگاه انقلاب اسلامی چپ و راست معنا ندارد، هرکس خود را به نظام اسلامی، انقلاب اسلامی و حزب الهی برساند همراه این جریان الهی و توحیدی است واگر نتوانست نمی‌گوییم بیرون از نظام است، باید تلاش کند خود را برساند.


وی، با بیان اینکه در انتخابات امسال حساسیت‌ها بالاست و حضور پرشوری خواهیم داشت، گفت: مردم جهانی شدن انقلاب را در بحث مدافعان حرم احساس کردند و یقینا در تصمیم خود جدی‌تر خواهند بود. من بعید می دانم این جریان‌هایی که به عنوان اصولگرا و اصلاح طلب راه انداختند را مردم قبول کنند. مردم یک شخص خدمتگزار می خواهند.

الگوی توسعه‌ی اسلامی- ایرانی مشکلات کشور را حل می کند

 فعال سیاسی مازندران، تصریح کرد: خوشبختانه گروه‌های انقلابی و حزب‌اللهی، طبق دستور رهبری با حدود 15 سال کار تشکیلاتی، طرحی به نام الگوی توسعه‌ی اسلامی- ایرانی را راه‌اندازی کرده که بسیار کارآمد است و صد موضوعی که نیاز مسائل مدیریتی و شهری و کشوری است به صورتی کتابی درآمده تا تداخل‌های برنامه و بودجه، صنعت، مسائل شهری، مدیریت، بحث‌های ترافیکی و ... را به راحتی رفع کند که ما امیدواریم هر کدام از بزرگواران انتخبات پیروز شدند این طرح را بپذیرند.


شریعت‌نژاد، ادامه داد: الگوی توسعه‌ی اسلامی- ایرانی یقینا مشکلات موجود جامعه از جمله اشتغال را رفع خواهد کرد و دوستانی که می‌خواهند اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنند به سایت الگوی پیشرفت و توسعه اسلامی-ایرانی یا سایت حجت‌الاسلام علی کشوری مراجعه کنند.

وی، بیان کرد: مازندران نوزدهمین استانی است که دوستان برای مطالعه تشریف آوردند تا در ادامه، مشکلات حل شود، سیاسی‌بازی‌ها کنار برود. چرا که مردم ما غیور، همیشه در صحنه و وفادار هستند و سزاوار کوتاهی و سستی مسئولان نیستند.

اما و اگرهای انتخابات ریاست جمهوری

 فعال سیاسی مازندران،در پاسخ به این سوال که کدام جریان پیروز انتخابات خواهد شد، گفت: من معتقدم مردم انتخاب می‌کنند و در ادامه باید دید چه پیش می‌آید اما اگر شخص آقای احمدی‌نژاد کاندیدا شود تمام معادلات انتخابات به‌هم می‌خورد.


شریعت‌نژاد، افزود: من معتقدم در فضای فعلی- اینکه جمنا و احمدی‌نژادی‌ها هرکدام یک گزینه جداگانه معرفی کنند- دولتی‌ها در صورت اتحاد پیروز هستند. مگر اینکه اصولگرایان با همه اختلاف‌نظرها، وحدت پیشه کنند و با توجه به مشکلاتی که مردم در دولت فعلی لمس کردند پیروزی را از آن خود کنند.


وی، درباره احتمال حضور احمدی‌نژاد، بیان کرد: فعلا اطلاعی در این باره ندارم به زودی با دیداری با آقای احمدی نژاد خواهم داشت و نظر وی را جویا خواهم شد.

گفت و گو: مجید ساجدی فر


چپ و راست، زاییده تفکرات آیت ا... هاشمی است/ اگر شخص احمدی‌نژاد کاندیدا شود تمام معادلات انتخابات به‌هم می‌خورد/ به زودی با احمدی نژاد دیدار می‌کنم/ کشاورزی و صنعت مازندران خوابیده است، مردم خسته اند

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : حمید شریعت نژاد - انتخابات ریاست جمهور - عملکرد روحانی - کشاورزی مازندران - مجید ساجدی فر -

مطالب مرتبط با : چپ و راست، زاییده تفکرات آیت ا... هاشمی است/ اگر شخص احمدی‌نژاد کاندیدا شود تمام معادلات انتخابات به‌هم می‌خورد/ به زودی با احمدی نژاد دیدار می‌کنم/ کشاورزی و صنعت مازندران خوابیده است، مردم خسته اند
نظرات کاربران در مورد : چپ و راست، زاییده تفکرات آیت ا... هاشمی است/ اگر شخص احمدی‌نژاد کاندیدا شود تمام معادلات انتخابات به‌هم می‌خورد/ به زودی با احمدی نژاد دیدار می‌کنم/ کشاورزی و صنعت مازندران خوابیده است، مردم خسته اند
  • سعیدپاسخ0دوشنبه 30 اسفند 1395

    باز خوبه هاشمی اقلا تفکر داشت بهتر از امثال احمدی نژاده که اصلا نمیدونن تفکر یعنی چه

نظر شما در مورد : چپ و راست، زاییده تفکرات آیت ا... هاشمی است/ اگر شخص احمدی‌نژاد کاندیدا شود تمام معادلات انتخابات به‌هم می‌خورد/ به زودی با احمدی نژاد دیدار می‌کنم/ کشاورزی و صنعت مازندران خوابیده است، مردم خسته اند

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها