با دیدن آن دو 2 دختر جوان در خانه ام شوکه شدم! + عکس

تاریخ انتشار : جمعه 01 اردیبهشت 1396 - ساعت : 07:34

کد مطلب: 153973 چاپ به اشتراگ گذاشتن

با دیدن آن دو 2 دختر جوان در خانه ام شوکه شدم! + عکس

مازندمجلس: تحقیقات در این پرونده از ۲‌ ماه پیش با شکایت تاجر ۷۶ ساله آغاز شد. او به ماموران گفت: مدتی قبل با دختر ۲۳ ساله‌ای به نام پریسا آشنا شدم.

مازندمجلس: به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، وقتي متوجه شد كه به تنهايي در خانه‌اي در شمال پايتخت زندگي مي‌كنم، گفت ماساژور است و من كه پادرد داشتم از او كمك خواستم.

 

وي ادامه داد: فرداي آن روز پريسا و دوستش كه او هم مدعي بود ماساژور است به خانه من آمد اما هنوز دقايقي نگذشته بود كه 2پسر جوان ديگر هم وارد خانه‌ام شدند كه با ديدن همه آنها شوكه شدم.

 

 

يكي از پسران اسلحه‌اي به سمتم گرفت و تهديد كرد جاي پول و طلاها را نشان او بدهم. مي‌خواستم فرياد بزنم كه ديگري با چسب دهانم را بست. پريسا هم دستان و پاهايم را بست و پس از آن به جست و جو در خانه پرداختند. هرچه به آنها مي‌گفتم من پول و طلاها را در خانه نگه نمي‌دارم باورشان نمي‌شد. آنها حتي از من فيلم و عكس تهيه كرده و تهديدم كردند چنانچه به پليس شكايت كنم، با انتشار آنها آبرويم را مي‌برند. شاكي ادامه داد: پس از چند ساعت آنها با سرقت 2فرش دستباف نفيس از خانه‌ام فرار كردند و من با كمك همسايه‌ها نجات يافتم.

 

كل‌كل عجيب

گروهي از مأموران اداره يكم پليس آگاهي پايتخت با دستور قاضي علي وسيله ايرد موسي بازپرس دادسراي ويژه سرقت تحقيقات خود را براي شناسايي دزدان مسلح آغاز كردند. پريسا نخستين كسي بود كه با انجام اقدامات اطلاعاتي دستگير شد و با اطلاعاتي كه وي در اختيار مأموران قرار داد، اعضاي ديگر باند هم دستگير شدند. يكي از آنها پسر24ساله‌اي است كه به تازگي در رشته مهندسي فارغ التحصيل شده و دانشجوي نخبه است.

 

او كه به‌خاطر يك كل‌كل و شرط‌بندي وارد اين بازي شده بود به‌شدت پشيمان بود و اصلا فكرش را نمي‌كرد گير بيفتد. متهم در تحقيقات گفت: نقشه سرقت را پريسا كشيد. پريسا با دختر مورد علاقه‌ام دوست بود. او به ما گفت به تازگي با تاجر طلا آشنا شده است. همه‌‌چيز يك بازي بود. آنقدر در گوش ما خواند كه پيرمرد وضع مالي خيلي خوبي دارد تا اينكه وسوسه سرقت به جانمان افتاد. مدام مي‌گفت شما عرضه نداريد و مي‌گفت شرط مي‌بندم كه نمي‌توانيد از پسش بربياييد.

 

اين را كه شنيدم به‌خاطر كل كل شرط بستيم كه مي‌توانيم وارد بازي شويم. براي اجراي اين نقشه اسلحه‌اي به شكل واقعي طراحي كرده و ساختم. آنقدر قشنگ ساخته بودم كه حتي دختر موردعلاقه‌ام تصور كرد واقعي است. پس از آن وارد خانه تاجر طلا شديم.وي گفت: من اصلا نياز مالي نداشتم چون خودم شركت دارم. از سوي ديگر دختر موردعلاقه‌ام هم وارد اين بازي شد و در آخر همه ما گير افتاديم.

 

 هم‌اكنون متهمان با دستور قاضي، در اختيار مأموران اداره آگاهي تهران قرار گرفته‌اند و تحقيقات براي شناسايي شاكيان احتمالي كه با اين شگرد فريب خورده باشند، ادامه دارد.

همشهری

110

 

 


منبع : جام نیوز

برچسب ها : #پريسا #كردند #مأموران #تحقيقات #ادامه #دستگير #تازگي #اختيار #به‌خاطر #آنقدر #موردعلاقه‌ام #واقعي #مي‌گفت #اطلاعاتي #دستور #اسلحه‌اي #خانه‌ام #ماساژور #طلاها #اداره #پايتخت #آگاهي #شناسايي

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : با دیدن آن دو 2 دختر جوان در خانه ام شوکه شدم! + عکس