دکتر روحانی با رای قابل توجهی مواجه خواهد شد/ در آمل از چهره های خوشنام و اثرگذار استفاده می کنیم

تاریخ انتشار : پنج شنبه 07 اردیبهشت 1396 - ساعت : 11:23

کد مطلب: 156062 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس ستاد دکتر روحانی در شهرستان آمل، در گفت و گو با مازندمجلس؛

دکتر روحانی با رای قابل توجهی مواجه خواهد شد/ در آمل از چهره های خوشنام و اثرگذار استفاده می کنیم

اختصاصی مازندمجلس: رئیس ستاد دکتر روحانی در شهرستان آمل، تصریح کرد: جهت اجرای برنامه های متنوع، مراسم سخنرانی طبق هماهنگی انجام شده با حضور چهره هایی خوشنام و اثرگذار شهری، استانی و ملی استفاده خواهد شد

اختصاصی مازندمجلس: رضاعلی قربانی رئیس ستاد دکتر روحانی در شهرستان آمل، در گفت و گو با مازندمجلس، اظهار کرد: مسلما در آمل نیز همانند سراسر استان مازندران با مدیریت چهره محبوب و نیک  اندیش استان «مهندس نریمان» اندیشه اصلاحات و اعتدال پیروز  خواهد بود و دکتر روحانی با رای قابل توجهی مواجه خواهد شد.

وی، با بیان اینکه بنده موفقیت دولت تدبیر و امید در اكثر شاخص های اقتصادی- اجتماعی و سیاسی را همانند اكثر كارشناسان داخلی و بین المللی فراتر از تصور پیشین می دانم، گفت: كنترل تورم و رشد اقتصادی با وجود كاهش شدید قیمت نفت و تعامل سازنده با دنیا نمونه ای از این دستاوردها هست.

رئیس ستاد دکتر روحانی در شهرستان آمل، تصریح کرد: جهت اجرای برنامه های متنوع، مراسم سخنرانی طبق هماهنگی انجام شده با حضور چهره هایی خوشنام و اثرگذار شهری، استانی و ملی استفاده خواهد شد.

قربانی، ادامه داد: ستاد آمل در این دوره می‌خواهد اتحاد بی نظیر اصلاح طلبان، اعتدالیون و اصولگراهای منصف این شهر را در برابر دیدگان مخالف، به نمایش بگذارد.

وی، با بیان اینکه فصل مشترك همه اینها یار امام (ره) و رهبری مرحوم آیت اله هاشمی هست كه ندای كمك مضاعف به انتخاب مجدد دكتر روحانی  هنوز شنیده می شود، گفت: انتظار از ریاست ستاد استان این است که توجه ویژه ای به ستاد شهرستان آمل داشته باشند.

نویسنده :

برچسب ها : #رئیس ستاد دکتر روحانی در شهرستان آمل #رضاعلی قربانی #انتخابات ریاست جمهوری


دکتر روحانی با رای قابل توجهی مواجه خواهد شد/ در آمل از چهره های خوشنام و اثرگذار استفاده می کنیم

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : دکتر روحانی با رای قابل توجهی مواجه خواهد شد/ در آمل از چهره های خوشنام و اثرگذار استفاده می کنیم


X https://sport45.site/