مردم ساری و مازندران حماسه ای بزرگتر می آفرینند/ پیروزی آقای روحانی را به روشنی می بینیم

تاریخ انتشار : جمعه 08 اردیبهشت 1396 - ساعت : 22:25

کد مطلب: 156480 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس ستاد دکتر روحانی در شهرستان ساری؛

مردم ساری و مازندران حماسه ای بزرگتر می آفرینند/ پیروزی آقای روحانی را به روشنی می بینیم

مازندمجلس: رئیس ستاد دکتر روحانی در شهرستان ساری، با بیان اینکه تجربه نشان داد که همه ی دولت ها در ایران دو دوره ای هستند، گفت: آقای روحانی هم دراین راه موفق خواهند شد و اتفاقا نقطه ی عطف پیروزی آقای روحانی در دوره قبل در ساری از مسجد جامع شروع شد و امیدواریم در این دوره نیز چنین شود

مازندمجلس: مهدی احمدی فولادی، با بیان اینکه ما قاطعانه از دکتر روحانی حمایت می کنیم، گفت: می خواهیم دوباره یک حماسه ی بزرگ دیگری را بیافرینیم و راه اعتدال و عقلانیت ادامه یابد.

وی، افزود:آقای روحانی در این 4 سال واقعا موفق بود. چرا که توانست ایران را از ورطه ی انزوا و نابودی نجات دهد و واقعا وضعیت را به حد مطلوب نسبی برساند. امیدواریم مردم این دولت را در نیمه ی راه تنها نگذارند تا برنامه ها و اهدافش به پایان برسد.

رئیس ستاد دکتر روحانی در شهرستان ساری، تصریح کرد: این دولت مثل باغبانی است که درختی کاشته تا از محصول آن در 4 سال بعد استفاده کند بنابراین اکنون که زمان بهره برداری از محصول است بهتر است به او یاری برسانیم  و کمک کنیم تا کشور از آن بهره مند گردد.

احمدی فولادی، با بیان اینکه تجربه نشان داد که همه ی دولت ها در ایران دو دوره ای هستند، گفت: آقای روحانی هم دراین راه موفق خواهند شد و اتفاقا نقطه ی عطف پیروزی آقای روحانی در دوره قبل در ساری از مسجد جامع شروع شد و امیدواریم در این دوره نیز چنین شود و مردم خوب، متدین، متحد و وظیفه شناس استان مازندران و شهرستان ساری این بار به آقای روحانی به گونه ای رای دهند که حماسه ی بزرگتر از حماسه ی قبلی آفریده شود.

وی، با بیان اینکه ما معتقدیم که تثبیت نظام با رای دادن به آقای روحانی محقق می شود، افزود: من وضعیت آقای روحانی را بسیار خوب می بینم البته اگرچه مخالفان و گروه هایی که مخالف دولت هستند همیشه نقاط ضعف را می شمارند اما مردم منصف می دانند دولتی که توانست ما را از ورطه ی جنگ نجات و وضعیت صفر اقتصادی نجات دهد و به حالت طبیعی و عادی خود برساند نیازمند حمایت است.

رئیس ستاد دکتر روحانی در شهرستان ساری، با تاکید بر اینکه پیروزی آقای روحانی را به روشنی می بینیم، گفت: مسلما مردم قدر شناس، این زحمات دولت را فراموش نمی کنند و حتما از وی حمایت خواهند کرد.

احمدی فولادی، در پایان برگزاری انتخابات پرشور و گسترده را از دیگر اهداف نیروهای ستادی دانست و افزود: احساس می کنیم که تشویق مردم برای حضور در پای صندوق های رای یک نوع تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی است که حفظ آن از نماز هم برای ما واجب تر است.

معاونت تبلیغات و رسانه


منبع : معاونت تبلیغات و رسانه

برچسب ها : #احمدی فولادی #رئیس ستاد روحانی در ساری #پیروزی روحانی روشن است


مردم ساری و مازندران حماسه ای بزرگتر می آفرینند/ پیروزی آقای روحانی را به روشنی می بینیم

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : مردم ساری و مازندران حماسه ای بزرگتر می آفرینند/ پیروزی آقای روحانی را به روشنی می بینیم


X https://sport45.site/