ارزش برجام با ملی شدن صنعت نفت برابری می‌کند/ تورم 51 درصدی در دولت روحانی به 8 درصد رسید

تاریخ انتشار : دوشنبه 11 اردیبهشت 1396 - ساعت : 19:34

کد مطلب: 157377 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس شورای راهبردی ستاد استان مازندران؛

ارزش برجام با ملی شدن صنعت نفت برابری می‌کند/ تورم 51 درصدی در دولت روحانی به 8 درصد رسید

مازندمجلس: نماینده اسبق مجلس، تصریح کرد: بنده از شورای نگهبان تشکر می‌کنم افرادی را انتخاب کردند که می‌توانند کار و تلاش و خدمت‌ کنند و کسانی را که در رفتار، گفتار، حرکات و ظاهر مضحکه بودند را از چرخه خارج کردند

مازندمجلس: حسین روزبهی با بیان اینکه انتخابات مناسب‌ترین و بهترین راه برای انتخاب مسؤولان خودکفاست، گفت: صندوق ‌های انتخاباتی بستری مناسب برای ظهور و بروز رأی و نظر است و ما تنها از این راه می‌توانیم خواسته‌های خودمان را در جامعه محقق کنیم.

وی، افزود: هر نوع تغییر سازنده باید از درون صندوق بیرون بیاید و صندوق رأی، تنها مجرای دموکراسی و مردم‌سالاری دینی در این کشور و بهترین و منطقی‌ترین شیوه اعمال حاکمیت است.

رئیس شورای راهبردی ستاد استان مازندران، تصریح کرد: کسانی که با صندوق‌های رأی قهر می‌کنند و به طرف صندوق نمی‌آیند، بدانند آب در آسیاب دشمنان و مخالفان مملکت می ریزند و در واقع با سرنوشت خود قهر می‌کنند.

روزبهی با بیان اینکه انتخابات ارج نهادن به شخصیت انسان هاست، گفت: رای به صندوق ریختن، پشتوانه ثبات مملکت است، مملکت با صندوق رای امنیت پیدا می‌کند و امنیت مانند اکسیژن نیاز است.

وی، با بیان اینکه امنیت و اقتصاد دو مقوله ای است که‌ در قرآن به آن اشاره شده است، افزود: جامعه‌ای که‌ امنیت و اقتصاد نداشته باشد هیچ چیز ندارد. بنابراین باید زمینه های تفکر و گرایشهای مختلف در جامعه فراهم شود و با آمار بالا وارد عرصه شد.

نماینده اسبق مجلس، تصریح کرد: بنده از شورای نگهبان تشکر می‌کنم افرادی را انتخاب کردند که می‌توانند کار و تلاش و خدمت‌ کنند و کسانی  را که در رفتار، گفتار، حرکات و ظاهر مضحکه بودند را از چرخه خارج کردند.

روزبهی، با اشاره به آسیب های دولت قبل، بیان کرد: روحانی در 24 خرداد 92 مملکتی با اقتصاد به هم پاشیده و سیاست خارجی سراسر تحریم و تهدید که امان از مملکت گرفته بود را تحویل گرفت.

وی، با بیان اینکه در دولت قبل، قلب مملکت که سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی بود، منحل و متلاشی شده بود، گفت: در آن دولت سازمان مدیریت مرکزی که بتواند ارزیابی درستی از امور داشته باشد در کشور وجود نداشت، از تمام شوراها سلب اختیار شده بود و قانون‌شکنی بزرگترین تهدید این نظام بود.

رئیس شورای راهبردی ستاد استان مازندران، افزود: به گزارش دیوان محاسبات و سازمان بازرسی، بیش از 52 درصد آن چه را که مجلس تصویب می‌کرد در دولت قبل به اجرا در نمی‌آمد.

روزبهی، تصریح کرد: وقتی قانون به وسیله مجریان قانون شکسته شود جامعه دچار هرج و مرج و استبداد می‌شود و از دل استبداد و هرج و مرج تبعیض‌های ظالمانه ، اختلاس، رشوه ، رانت، بورسیه آقازاده‌ها و.... بیرون می‌آید.

وی، با بیان اینکه در ۲۴ خرداد مردم ما نه ی بزرگی به تداوم تحریم ظالمانه و تهدیدها و تبعیض‌ها و .....دادند، گفت: یکی از دوستان بزرگوار می‌گفت اگر ده سال تلاش شود تازه به اوضاع سال 84 برمی‍ گردیم چون زلزله هشت ریشتری بنیان اقتصادی و سیاسی را دگرگون کرد و این‌ها بی سند و مدرک نیست.

نماینده اسبق مجلس، ادامه داد: در آن دوران، قدرت فردی شده بود یک نفر می‌اندیشید، عده‌ای انگشت شمار و معدود  تصمیم می‌گرفتند. مملکت پاشیده شده بود.

روزبهی با بیان اینکه مردم در 24 خرداد سال 92 برای حاکمیت اعتدال و عقلانیت پیش می‌آمدند، افزود: روحانی با شیوه و ‌شعار اعتدال وارد شد چرا که اعتدال، تهدید را به فرصت و افراط، فرصت را به تهدید تبدیل می‌کند.

وی، تصمیم گیری های آنی را از اشکالات دولت قبل دانست و گفت: این تصمیم گیری های آنی هنوز هم ادامه دارد. فردی که یکبار می‌گوید پیرو نهی رهبری در انتخابات نه نامنویسی می کنم نه از کسی حمایت می‌کنم اما در ادامه از معاونش حمایت می کند و بارسوم در کمال حیرت همگان، خودش ثبت‌نام می‌کند.

رئیس شورای راهبردی ستاد استان مازندران، تصریح کرد: هشتصد میلیارد دلار نفت کشور، به این شکل (آنی) تصمیم ‌گیری شد.

روزبهی، با بیان اینکه تورم 51 درصد در این دولت به 8 درصد رسید، گفت: بسیاری به دولت درباره کسری بودجه پیشنهاد چاپ اسکناس می دادند، اما آقای روحانی نپذیرفت چرا که پول و اسکناس اگر از تولید بیرون نیاید، ایجاد تورم می‌کند.

وی، افزود: زمانی که آقای خاتمی دولت را به احمدی‌نژاد تحویل داد، دلار نهصد تومان بوده است و زمانی که روحانی دولت را از احمدی‌نژاد تحویل گرفت قیمت دلار سه هزار و پانصد تومان بود و 350 درصد افزایش داشت.

نماینده اسبق مجلس، با اشاره به برجام و رفع تحریم و جنگ از سر مملکت، بیان کرد: اگر بخواهیم برای برجام ارزش قائل شویم ارزش آن با ملی شدن صنعت نفت در زمان دکتر مصدق برابری می‌کند.

روزبهی، با بیان اینکه هفت قطعنامه علیه ایران دهها سال طول می‌کشید تا در دولت روحانی و توافق برجام شکسته شود، گفت:امیدوارم در 29 اردیبهشت 24 خرداد ,92 را رقم بزنیم و چشم بیگانگانی را کور و دندان تیز آنان را بکنیم.


منبع : معاونت رسانه و تبلیغات

برچسب ها : #ارزش برجام با ملی شدن صنعت نفت برابری می‌کند #رئیس شورای راهبردی ستاد استان مازندران #حسین روزبهی #انتخابات ریاست جمهوری


ارزش برجام با ملی شدن صنعت نفت برابری می‌کند/ تورم 51 درصدی در دولت روحانی به 8 درصد رسید

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ارزش برجام با ملی شدن صنعت نفت برابری می‌کند/ تورم 51 درصدی در دولت روحانی به 8 درصد رسید


X https://sport45.site/