اقدامات انجام شده دولت در امور زنان مثبت و رو به جلو بوده است/ بانوان حامیان راسخ دولت آقای روحانی خواهند بود

تاریخ انتشار : سه شنبه 12 اردیبهشت 1396 - ساعت : 19:25

کد مطلب: 157754 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس ستاد بانوان دکتر روحانی در مازندران؛

اقدامات انجام شده دولت در امور زنان مثبت و رو به جلو بوده است/ بانوان حامیان راسخ دولت آقای روحانی خواهند بود

مازندمجلس: احمدی اظهار کرد: ستاد زنان دکتر روحانی در مازندران، ضمن قدر دانی از اقدامات مثبت چهارسال گذشته در حوزه های متفاوت به ویژه زنان، نسبت به ادامه و استمرار این روند تاکید داشته و ضمن طرح مطالبات خود به عنوان نیمی از جمعیت کشور و اثرگذار بر انتخابات ، حامیان راسخ دولت آقای روحانی خواهند بود

مازندمجلس: دکتر فرشته احمدی به اشاره به اقدامات و عملکرد دولت در حوزه های مختلف، اظهار کرد: دولت دکتر روحانی را دولتی خردورز و بر مدار عقلانیت و تدبیر می دانم و قطعا خواستار تداوم آن هستم تا روند رو به رشد کشور خدشه نبیند.

وی، افزود: گواه این عرایضم تغییر رشد اقتصادی از منفی 6 به 6 + ، نظم پذیری در تنظیم دخل و خرج دولت با احیای سازمان برنامه و بودجه، توجه به قوانین در حوزه مدیریت اجرایی و ... است.

رئیس ستاد بانوان دکتر روحانی در مازندران، تصریح کرد: آقای روحانی علاوه بر آنکه یک فرد متخصص در امور مذهبی است یک حقوق دان نیز هست و قطعا اهتمام ویژه بر اجرای قانون و تلاش برای تصویب لوایح کارشناسی شده دارد.

احمدی، بیان کرد: نهادینه کردن حقوق شهروندی و ارتقاء کرامت فردی اقدامی بسیار دلگرم کننده بوده است اگرچه تا اجرای کامل ان راه بسیار مانده اما گشوده شدن این باب و اصرار بر اجرای آن بسیار ارزشمند است.

وی، ادامه داد:رویکرد ویژه دولت در تعامل سازنده و مبتنی بر عزت و منافع ملی و رابطه برد _برد با سایر کشورها به ویژه  در رابطه با  برجام و نتایج مثبت آن در لغو قطعنامه های متعدد شورای امنیت علیه کشور عزیزمان و خروج از ذیل بند 7منشور سازمان ملل بسیار اهمیت دارد.

رئیس ستاد بانوان دکتر روحانی در مازندران، با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه بانوان اظهار کرد: در این حوزه مجموعه فعالیت های معاونت امور زنان رییس جمهور، بسیار پویا و اثرگذار بوده و ادامه این روند رو به رشد ما را در حمایت از آقای روحانی مصمم می کند.

احمدی، افزود: باز تر شدن فضای سیاسی هم در سطح جامعه و هم در دانشگاهها، امکان فعالیت های حزبی و ممانعت از محدود کردن فضای مجازی و ایجاد فضای نقد و تحلیل خود باعث افزایش اعتماد عمومی و حس مشارکت و ارتقاء سرمایه های اجتماعی شده که امر بسیار شایان توجهی است.

وی، تصریح کرد: برنامه های ستاد زنان بیش از همه بر تشویق مشارکت فعال همه  زنان در امور سیاسی جامعه و اثر گذاری بر روند انتخاب اصلح در مدیریت عالی ،چه در جامعه شهری و چه در روستا ها، با تبیین اقدامات انجام شده در حوزه زنان و حوزه اقتصاد و فرهنگ و....استوار است.

رئیس ستاد بانوان دکتر روحانی در مازندران، با بیان اینکه حضور و مشارکت بالای  زنان را همراه با تاکید بر رعایت اخلاق سیاسی و حفظ کرامت و احترام به همه کاندیداها و طرفداران انها تعریف می کنیم، گفت: متاسفانه شاهد بداخلاقی های گسترده در این عرصه بودیم و ضرورت دارد زنان با عنایت به نقش تربیتی که همواره در ایفای آن اهتمام داشتند باید کارآمد عمل کرده ودر اعتلای  وفاق و همدلی و انسجام جامعه و رشد سرمایه های اجتماعی بکوشند.

احمدی در پایان، اظهار کرد: ستاد زنان دکتر روحانی در مازندران، ضمن قدر دانی از اقدامات مثبت چهارسال گذشته در حوزه های متفاوت به ویژه  زنان، نسبت به ادامه و استمرار این روند تاکید داشته و ضمن طرح مطالبات خود به عنوان نیمی از جمعیت کشور و اثرگذار بر انتخابات ، حامیان راسخ دولت آقای روحانی خواهند بود.

نویسنده :
منبع : معاونت تبلیغات و رسانه

برچسب ها : #رئیس ستاد بانوان دکتر روحانی در مازندران #فرشته احمدی #عملکرد دولت در حوزه بانوان #انتخابات 96


اقدامات انجام شده دولت در امور زنان مثبت و رو به جلو بوده است/ بانوان حامیان راسخ دولت آقای روحانی خواهند بود

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : اقدامات انجام شده دولت در امور زنان مثبت و رو به جلو بوده است/ بانوان حامیان راسخ دولت آقای روحانی خواهند بود


X https://sport45.site/