روحانی کشور را از انزوا و اقتصاد را از ورشکستگی نجات داد

تاریخ انتشار : سه شنبه 12 اردیبهشت 1396 - ساعت : 21:53

کد مطلب: 157783 چاپ به اشتراگ گذاشتن

سردار محمدرضا علایی رئیس ستاد ایثارگران دکتر روحانی در کشور؛

روحانی کشور را از انزوا و اقتصاد را از ورشکستگی نجات داد

مازندمجلس: سردار علایی رئیس ستاد ایثارگران دکتر روحانی در کشور بیان کرد: این عرصه انتخاب، نه تنها سرنوشت 4ساله بلکه سرنوشت سالیان سال ما را تعیین می کند. پس با انتخاب حسن روحانی پیش به سوی آینده ای بهتر و تا رسیدن به آینده بهتر یک یا حسین دیگر

مازندمجلس: سردار علایی رئیس ستاد ایثارگران دکتر روحانی در کشور در حاشیه همایش کمیته ایثارگران ستاد روحانی در مازندران در گفت و گو با خبرنگار معاونت رسانه و تبلیغات ستاد دکتر روحانی در مازندران، با اشاره به آیه شریفه «لا یغیرما بقوم حتی یغیروا ما بانفسهم»: (قطعا خداوند سرنوشت هیچ ملتی را تغییر نمی دهد مگر آنها خود تغییر کنند)، اظهار کرد: حال این ماییم و این عرصه انتخابی که نه تنها سرنوشت 4ساله بلکه سرنوشت سالیان سال ما را تعیین می کند. پس با انتخاب حسن روحانی پیش به سوی آینده ای بهتر و تا رسیدن به آینده بهتر یک یا حسین دیگر.

وی، افزود: شخصیت روحانی و هر نامزد دیگر، جدا از شخصیت خود نماینده یک جریان فکری است. مسیر روحانی در راستای تفکر اصلاحات است و اصلاحات یعنی نه گفتن به انحصارطلبی و مسیر اصلاحات یعنی رفتار عقلانی و نه عام پسند و احساسی.

رئیس ستاد ایثارگران دکتر روحانی در کشور، تصریح کرد: اگر حتی تنها دستاورد این دولت را در آن شرایط وخامت بار همین تغییر مسیری  بدانیم که آن را برجام می نامیم که با حفظ عزت ملی محقق شد کافی است که مسیر را ادامه دهیم تا شرایط با ثبات تری را شاهد باشیم.

سردار علایی، ادامه داد: مسیر کلی این دولت که ما حامی ادامه این روند هستیم، مشخص است و حسن روحانی و جریان حامی او را در این بین تواناترین فرد و جریانی می دانیم که قادر به پیگیری مطالبات کلی و نیز مطالبات قشر ایثارگر و جوان می باشد.

نویسنده :
منبع : معاونت تبلیغات و رسانه

برچسب ها : #روحانی کشور را از انزوا و اقتصاد را از ورشکستگی نجات داد #سردار محمدرضا علایی رئیس ستاد ایثارگران دکتر روحانی در کشور #سردار محمدرضا علایی


روحانی کشور را از انزوا و اقتصاد را از ورشکستگی نجات داد

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : روحانی کشور را از انزوا و اقتصاد را از ورشکستگی نجات داد


X https://sport45.site/