نخستین شهرستان مازندران بودیم که ستاد دکتر روحانی را راه اندازی کردیم/ تشریح اقدامات ستاد

تاریخ انتشار : چهار شنبه 13 اردیبهشت 1396 - ساعت : 10:15

کد مطلب: 157898 چاپ به اشتراگ گذاشتن

طهماسبی رئیس ستاد دکتر روحانی در شهرستان محمودآباد؛

نخستین شهرستان مازندران بودیم که ستاد دکتر روحانی را راه اندازی کردیم/ تشریح اقدامات ستاد

مازندمجلس: طهماسبی بیان کرد: ما نخستین شهرستانی بودیم که در استان ستاد دکتر روحانی را تشکیل دادیم و معاونت های مربوطه شامل معاونت (جانبازان، دانشجویان، بانوان، فرهنگیان و .... را راه اندازی کردیم.

مازندمجلس: دکتر طهماسبی درباره علت حمایت از دکتر روحانی اظهار کرد: به عنوان عضو هیئت علمی و مدرس دانشگاه و باتوجه به وضعیت فعلی کشور در موقعیت منطقه ای و جهانی، تداوم اعتدال و عقلانیت را ضرورت حل مشکلات داخلی و بین المللی می دانم.

وی، افزود: بنده، همکاران و همشهریانم در محمود آباد و سرخرود علاقمند هستیم که در راستای ایجاد حماسه ای دیگر در کشور و تداوم جو آرامش وامید در سطح منطقه  در  29 اردیبهشت بار دیگر پیروزی دکتر روحانی را جشن بگیریم

رئیس ستاد دکتر روحانی در شهرستان محمودآباد، تصریح کرد: ما رقابت این دوره را بین فرآیند توسعه و امید و آنهایی که میخواهند شرایط را به حالت قبل برگردانند، می بینیم در واقع در یک طرف دکتر روحانی، دکتر جهانگیری و حتی هاشمی طبا ومیر سلیم و در طرف دیگر قالیباف و رئیسی قرار دارند.

طهماسبی، با بیان اینکه روحانی رقیبی ندارد، گفت: تلاش های آقای قالیباف نشان دهنده ی این است که علاقمند است خود را رقیب آقای روحانی نشان دهد اما در حقیقت اینگونه نیست.

وی، بیان کرد: ما نخستین شهرستانی بودیم که در استان ستاد دکتر روحانی را تشکیل دادیم و معاونت های مربوطه شامل معاونت (جانبازان، دانشجویان، بانوان، فرهنگیان و .... را راه اندازی کردیم.

رئیس ستاد دکتر روحانی در شهرستان محمودآباد، افزود: برای کلیه ی روستاهای این شهرستان (حدودا 85 روستا) رابط ستاد تعیین کردیم و همایش هایی را نیز در دست انجام داریم.


منبع : معاونت تبلیغات و رسانه ستاد دکتر روحانی

برچسب ها : #نخستین شهرستان مازندران بودیم که ستاد دکتر روحانی را راه اندازی کردیم #طهماسبی #طهماسبی رئیس ستاد دکتر روحانی در شهرستان محمودآباد؛ #انتخابات ریاست جمهور سال 96


نخستین شهرستان مازندران بودیم که ستاد دکتر روحانی را راه اندازی کردیم/ تشریح اقدامات ستاد

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : نخستین شهرستان مازندران بودیم که ستاد دکتر روحانی را راه اندازی کردیم/ تشریح اقدامات ستاد


X https://sport45.site/