مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 156778 -تاریخ انتشار : شنبه 09 اردیبهشت 1396 -ساعت : 22:10

چاپ به اشتراگ گذاشتن
منافع کارگران ایجاب می کند به دولت آقای روحانی رای دهیم/ حمایت ما روحانی بر اساس آمار و ارقام است

دبیر اجرایی خانه کارگر مازندران؛

منافع کارگران ایجاب می کند به دولت آقای روحانی رای دهیم/ حمایت ما روحانی بر اساس آمار و ارقام است

مازندمجلس: دبیر اجرایی خانه کارگر مازندران،بیان کرد: ما به آقای روحانی رای می دهیم و به کارگران هم توصیه می کنیم به ایشان رای دهند زیرا این دولت منافع ما را تامین می کند

مازندمجلس: نصرا... دریابیگی با اعلام حمایت جامعه کارگری از دکتر روحانی، اظهار کرد: ما برای حمایت خود از دکتر روحانی دلایلی داریم که همه آن ها بر اساس آمار و ارقام است.

 

وی، افزود: در دولت قبل، بعد از اجرای قانون هدفمندکردن یارانه ها، قیمت حامل های انرژی افزایش یافت، دلار بالا رفت، تورم افزایش یافت و در نتیجه منجر به تعطیلی 50، 60 درصد کارخانجات شده بود.

 

دبیر اجرایی خانه کارگر مازندران، تصریح کرد: دولت روحانی کشور را با تورم 50 درصد، رشد اقتصادی منفی 5.8 دهم درصد و دلار 3500 تومانی تحویل گرفت و توانست تورم را مهار کند، رشد اقتصادی را روند صعودی و مثبت دهد و قیمت دلار را تثبیت کند.

 

دریابیگی ادامه داد: ما احساسمان این است که این دولت، دولت پاکدستی است و این پاکدستی را در تامین اجتماعی و وزارت کار مشاهده کردیم.

 

وی، با بیان اینکه دولت روحانی، دولتی است که می تواند به عدالت تحقق بخشد، گفت:  دولت تدبیر، می تواند اشتغال ایجاد کند، می تواند تولید را افزایش دهد و رونق اقتصادی بوجود آورد، به همین دلیل منافع کارگران ایجاب می کند به دولت آقای روحانی رای دهیم به دلیل این که تلاطم اقتصادی و سونامی اقتصادی که در دولت قبلی بوده در این دولت نیست.

 

دبیر اجرایی خانه کارگر مازندران، در پایان تصریح کرد: ما به آقای روحانی رای می دهیم و به کارگران هم توصیه می کنیم به ایشان رای دهند زیرا این دولت منافع ما را تامین می کند.


منافع کارگران ایجاب می کند به دولت آقای روحانی رای دهیم/ حمایت ما روحانی بر اساس آمار و ارقام است

نویسنده :
منبع : معاونت رسانه و تبلیغات


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نصرالله دریابیگی - دبیر اجرایی خانه کار - رای به روحانی - حمایت از روحانی -

نظرات کاربران در مورد : منافع کارگران ایجاب می کند به دولت آقای روحانی رای دهیم/ حمایت ما روحانی بر اساس آمار و ارقام است
  • عبدالهیپاسخ0یکشنبه 10 اردیبهشت 1396

    جانا سخن از زبان ما می گویی - کارگر باز نشسته

نظر شما در مورد : منافع کارگران ایجاب می کند به دولت آقای روحانی رای دهیم/ حمایت ما روحانی بر اساس آمار و ارقام است

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها