بیانه مهم ستاد اصولگرایان معتدل حامی دکتر روحانی در استان مازندران

تاریخ انتشار : شنبه 23 اردیبهشت 1396 - ساعت : 13:13

کد مطلب: 161257 چاپ به اشتراگ گذاشتن

بیانه مهم ستاد اصولگرایان معتدل حامی دکتر روحانی در استان مازندران

مازندمجلس: ستاد اصولگرایان معتدل حامی دکتر روحانی در استان مازندران در آستانه سفر آقای روحانی به مازندران بیانیه ای صادر کرده است

مازندمجلس: ستاد اصولگرایان معتدل حامی دکتر روحانی در استان مازندران در آستانه سفر آقای روحانی به مازندران بیانیه ای صادر کرده است که مشروح آن از نظرتان می گذرد:

بسمه تعالی


《وَ نُرِیدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَی الَّذِینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْأَرْضِ وَ نَجْعَلَهُمْ أَئِمَّه وَ نَجْعَلَهُمُ الْوارِثِین》


سلام بر آل یاسین،سلام بر ترجمان وحی الهی و سلام بر مهدی موعود (عج)


مردم شریف و ولایتمدار دیار علویان استان مازندران:

اینک همراه با ایام پرفضیلت شعبان المعظم و عید میلاد بهار دل ها و امید بخش تمامی انسان ها،حضرت ولی عصر(عج ) در آستانه یوم الله انتخابات سرنوشت ساز دیگری هستیم.

در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران،این آرای جمهور مردم است که مسیر اراده الهی را نمایندگی می کند،پروردگار جلیل القدری که انسان را به نفس خود بصیر و برسرنوشت خویش امیر ساخته است.

این رویکرد گرانسنگ هم در نگاه امام راحل(ره) و هم در دیدگاه خلف صالح آن حضرت به کرات مشاهده شده است که فرمودند:
باید اختیارات دست مردم باشد و هر آدم عاقل این را قبول دارد که مقدرات هر کس باید دست خودش باشد(امام خمینی ره)

انتخابات از مهم ترین مظاهر مردم سالاری دینی است؛ مردم حق دارند که سرنوشت کشور را به دست خودشان رقم بزنند!
(مقام معظم رهبری)


در طی سالیان پس از پیروزی انقلاب اسلامی، به فضل الهی نهضت اصول گرایی به عنوان یک جریان اصیل و ریشه دار فکری،موجد و موجب اقداماتی موثر در توسعه رفاه مردم و استحکام مبانی انقلاب اسلامی گردیده است؛ این جریان اندیشه ای ضمن تاکید بر انسجام در مبانی و مقاصد،امکان انعطاف در روش های نیل به رسالت های انقلاب را نیز فراهم ساخته است.

از این روی به استحضار مردم آگاه و شریف استان مازندران می رساند که جامعه اصول گرایان معتدل ضمن پرهیز از هرگونه افراط و تفریط و با احترام به همه کاندیداهای محترم ریاست جمهوری و هواداران ارجمند آنان که همگی سربلندی ایران اسلامی را تعقیب می نمایند،بر حسب کارنامه های عملکردی مورد بررسی،ادامه ریاست جمهوری جناب حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای دکتر روحانی در دوره جدید را به مصلحت نظام دانسته و #حمایت خویش را از ایشان اعلام می دارد!

امید است با تکیه بر عنایات الهی،توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری و حضوری حماسه ساز،شاهد انتخاباتی پرشور و نتایجی مورد حضرت حجت ابن الحسن (عج ) باشیم.
والسلام و علیکم


 ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶؛

ستاد اصول گرایان معتدل حامی دکتر روحانی استان مازندران


برچسب ها : #بیانه مهم ستاد اصولگرایان معتدل حامی دکتر روحانی در استان مازندران #انتخابات ریاست جمهوری #بیانیه #انتخابات 96

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : بیانه مهم ستاد اصولگرایان معتدل حامی دکتر روحانی در استان مازندران


X https://sport45.site/