تاریخ انتشار : شنبه 23 اردیبهشت 1396 - ساعت : 19:25

کد مطلب: 161410 چاپ به اشتراگ گذاشتن

اصولگرای حامی رئیسی: دولت یازدهم مشکل بیکاری را حل کند مجوز برگزاری کنسرت شهرام شب پره را می‌گیریم

مازندمجلس: سیاست > انتخابات - ایلنا نوشت: الیاس نادران گفت: دولت یازدهم مشکل بیکاری را حل کند مجوز برگزاری کنسرت شهرام شب پره را می‌گیریم.

مازندمجلس:الیاس نادران طی سخنانی در همایش نخبگان حامی ابراهیم رییسی گفت: دولت یازدهم می گوید به میوه برجام رسیدیم بله درست است اما این آقای روحانی و دولت وی بود که به همراه اطرافیانش به میوه برجام رسید و امیدواریم دولت دوازدهم، مردم را به میوه برجام برساند.

وی با اشاره به اینکه امروز معیشت مردم گروگان سیاست شده است گفت: آنچه در برنامه ابراهیم رییسی درباره ایجاد شغل و حل مشکلات جوانان وجود دارد کاملا برنامه ریزی شده است و تمامی این اهداف دست یافتنی است.

وی ادامه داد:دولت یازدهم ‌از مردم نیست و همت کارکردن برای مردم ندارد و ما معتقدیم اگر از فرار مالیاتی دوستان دولت بکاهیم و قاچاق کالای اطرافیان دولت را کم کنیم می توانیم منابع یارانه را تامین کنیم.

وی ادامه داد: اگر وام های زیادی که دوستان اقای فریدون گرفتند و از کشور فرار کردند را باز گردانیم محل تامین یارانه ها معلوم می شود .

نادران با اشاره به وضعیت بیکاری جوانان گفت: امروز آمار بیکاری از سی درصد گذشته است امادولت به جای حل مشکل کار به فکر کنسرت گذاشتن است اگر این دولت عرضه داشت تا مشکل بیکاری را حل کند ما خودمان مجور می گرفتیم و شهرام شب پره را به کشور می آوردیم تا کنسرت بگذارد.

29213

 


منبع : خبرآنلاین

برچسب ها : #بیکاری #یازدهم #برجام #کنسرت #ادامه #جوانان #دوستان #تامین #یارانه #برنامه #امروز #نادران #ابراهیم #رییسی #اشاره #شهرام

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : اصولگرای حامی رئیسی: دولت یازدهم مشکل بیکاری را حل کند مجوز برگزاری کنسرت شهرام شب پره را می‌گیریم