دو نکته مهمی که آقای رئیس جمهور باید در رسانه ملی اعلام کند

تاریخ انتشار : دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 - ساعت : 11:33

کد مطلب: 161942 چاپ به اشتراگ گذاشتن

پس از بداخلاقی رقیبان در مناظره ها؛

دو نکته مهمی که آقای رئیس جمهور باید در رسانه ملی اعلام کند

مازندمجلس: آقای رئیس جمهور اگر واقعا این گونه باشد که (طبق ادعال رقیبان) پس از چهار دهه از گذشت انقلاب ما دارای 96 درصد فقیر، بیکار، بی‌خانمان و ... هستیم پس جای تاسف است و ننگ است که کارنامه انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی تولید 96 درصد فقر، فلاکت، بیکاری، سیاهی و ... بوده است!

مازندمجلس: به عنوان یک چهره انقلابی و دلسوخته نظام خطاب نامه اینجانب به دکتر حسن روحانی به عنوان نامزد ریاست جمهوری نمی‌باشد بلکه خطاب نامه‌ام به جناب دکتر حسن روحانی به عنوان رئیس جمهور ملت عظیم‌الشان ایران است که وظیفه اصلی رئیس جمهور دفاع از حقوق شهروندان و جلوگیری از اتهام زنی و دادن نسبت دروغ به مردم و تحریف واضح و روشن رای اکثریت ملت است. دو نکته‌ای که الزامی است در این فرصت باقیمانده تا انتخابات از سوی ایشان قرائت شود و ایشان بایست متذکر شوند که این دو تذکر را نه به عنوان نامزد بلکه به عنوان رئیس جمهور در دفاع از حقوق ضایع شده اکثریت ملت در رسانه ملی مطرح می‌نمایند:

تذکر نخست این که نامزد محترمی مدام به اشتباه و دروغ اصرار دارند که گفتمان ایشان 96 درصد از نظرات ملت است و حسن روحانی نماینده 4 درصد است، در حالی که با یک ریاضیات در سطح ابتدایی می‌توان فهمید که ایشان فقط رای 16 درصد از آراء ماخوذه و به عبارتی دقیقتر رای چند درصد معدود درصد از جمعیت 80 میلیونی ایران را بدست آوردند و به عکس گفتمان دکتر روحانی توانست اقبال اکثریت ملت را بدست آورد و به شرافت خدمتگزاری ملت تمدن‌ساز ایران اسلامی نائل آید. پس رئیس جمهور وظیفه دارد سریعا جلوی این نسبت دروغ واضح و تحریف زشتی که به ساحت رای اکثریت ملت ایران داده می‌شود را بگیرند.

دوم اینکه در طول این چند هفته که صداوسیما به عنوان رسانه ملی شروع به ضبط و پخش مطالبات مردم از رئیس جمهور آینده می‌نماید حتی یک ساعت و یک مصاحبه و برنامه از بین صدها ساعت مصاحبه و برنامه به انعکاس آرای اکثریت ملت- که به گفتمان تدبیر و امید دکتر روحانی رای دادند- اختصاص نیافته است. مصاحبه‌ها به طور تمام و کمال و صددرصد نشان دهنده فقر، فلاکت، بیکاری، نداشتن نان، آب، مسکن، کار و انسداد کامل و قفل شدن تمامی جریانات اجرایی و مدیریتی کشور و ملتی در اوج سیاهی، تباهی و نکبت زدگی. اما در این صدها و هزارها ساعت برنامه دریغ از یک مصاحبه و برنامه که به انعکاس نظر رسمی اکثریت ملت که با درصد آراء مشخص و واضح در دوره قبل خواستار رئیس‌جمهوری شدند که در عرصه خارجی منادی‌گر پیام ملت متمدن ایران مبنی بر صلح، دوستی، تنش زدایی، احترام متقابل به حقوقه حقّه ملتها بوده و از ماجراجویی و نفرت پراکنی در تریبون‌های بین‌المللی پرهیز نماید و سفیر شایسته‌ای برای چهره‌ی سراسر نور و  بشارت پیامبر رحمةُللعالمین باشد. و در داخل تمام تلاشش را در جهت افزایش همدلی، وفاق و هم‌افزایی همه ایرانیان بکار گیرد،  و امید به آینده انقلاب و نظام را در دل نسل جوان زنده نماید. آیا صداوسیما که با بودجه ملت ایران اداره می‌شود نبایست آیینه تمام‌نمای نظرات اکثریت ملت باشد و چرا فقط تمام مصاحبه‌ها انعکاس نظرات جهت‌دار شده یک عده قلیل می‌باشد. آیا این رفتار زشت و ناپسند در مکتب سراسر صدقِ صادق آل محمد(ص) جایگاهی دارد؟

 آقای رئیس جمهور اگر واقعا این گونه باشد که پس از چهار دهه از گذشت انقلاب ما دارای 96 درصد فقیر، بیکار، بی‌خانمان و ... هستیم پس جای تاسف است و ننگ است که کارنامه انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی تولید 96 درصد فقر، فلاکت، بیکاری، سیاهی و ... بوده است. ما اعتقاد داریم برای به لجن کشاندن و تخریب جنابعالی کسی حق ندارد چهره خدوم و مظلوم و در محاصره قدرتهای شیطانی انقلاب اسلامی را در عرصه بین‌الملل و در منظر نسل جوان ایرانِ امروز مشوش و مخدوش نماید. این انقلاب یه اندازه کافی دشمنان رند و غداره بند دارد که دیگر جایی برای دوستانش نمی‌ماند که بگویند ماحصل تلاش چهار دهه نیروهای انقلابی تولید 96 درصد فقر و فلاکت و تباهی و سیاهی است.

جناب  دکتر روحانی از جنابعالی نه به عنوان یک نامزد انتخابات بلکه به عنوان یک رئیس‌جمهور انقلابی همه ملت ایران انتظار داریم از هجمه بیشتر به چهره نظام و انقلاب اسلامی در رسانه ملی و از سوی نامزدها به بهانه اطلاع رسانی جلوگیری نمائید. اگرنخواهید جلوی خدشه‌دار نمودن چهره انقلاب اسلامی را به نام شعار دروغین 96 درصد نگیرید، شک نکنید که شما در قیامت نه فقط باید پاسخگوی اکثریت ملتی که به برنامه‌های شما رای داده‌اند باشید بلکه باید پاسخگوی خون شهدای مظلوم انقلاب و امام شهیدان باشید.

پیشنهاد می‌دهم کارگروهی در ستادتان تشکیل دهید تا راههای تخریب مهلک به شما را شناسایی و در قالب یک بسته به دیگران پیشنهاد دهند تا فقط به جنابعالی توهین و هجمه شود و ما دیگر این قدر شاهد هجمه به دستاوردهای انقلاب اسلامی به بهانه نقد شما نباشیم.

مبوس جز لب ساقی و جام می حافظ- که دست زهدفروشان خطاست بوسیدن

 

نویسنده :

برچسب ها : #لزوم دفاع از حقوق اکثریت مردم از سوی آقای رئیس جمهور پس از بداخلاقی های رقیبان #بداخلاقی انتخاباتی #دو تذکری که آقای رئیس جمهور در رسانه ملی اعلام کند


دو نکته مهمی که آقای رئیس جمهور باید در رسانه ملی اعلام کند

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : دو نکته مهمی که آقای رئیس جمهور باید در رسانه ملی اعلام کند


X https://sport45.site/