مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 158992 -تاریخ انتشار : شنبه 16 اردیبهشت 1396 -ساعت : 16:06

چاپ به اشتراگ گذاشتن
دولت روحانی آرامش خوبی را در کشور ایجاد کرد / نیاز است  گفتمان اعتدال ادامه باید

طاهایی رییس ستاد اصولگرایان معتدل روحانی در مازندران:

دولت روحانی آرامش خوبی را در کشور ایجاد کرد / نیاز است گفتمان اعتدال ادامه باید

مازندشورا:رییس ستاد اصولگرایان معتدل روحانی در مازندران با تاکید بر اینکه روحانی باید گفتمان اعتدال را ادامه دهد گفت: دولت روحانی توانست در حوزه بین المللی اقدامات بسیار خوبی انجام دهد و آرامش خوبی را در کشور ایجاد کند

مازندمجلس: رییس ستاد اصولگرایان معتدل روحانی در مازندران با تاکید بر اینکه روحانی باید گفتمان اعتدال را ادامه دهد درباره دلایل کاهش محبوبیت احمدی نژاد مطالبی را بیان کرد.

سید علی اکبر طاهایی امروز در نشست با خبرنگاران در چالوس با بیان اینکه به شخصه به دنبال اعتدال هستم، اظهار کرد:هر فردی که زیر خط مشی اعتدال قرار می گیرد باید در عمل ملتزم باشد.

وی در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران درباره اینکه چرا در زمان استانداری مازندران در زمان احمدی نژاد مخالف استانی شدن غرب مازندران بود بیان کرد: من در زمان تصدی این پست مخالف استانی شدن غرب مازندران نبودم اما مسئولیت اینجانب اقتضاء می کرد موافقت نداشته باشم چون ایراد وارد می شد.

رییس ستاد اصولگرایان معتدل دکتر روحانی در مازندران افزود: از جمله کلیدی ترین طرح ها در زمان استانداری اینجانب در غرب مازندران اتمام آزاد راه چالوس کرج و بهینه کردن فرودگاه رامسر بود که جامه عمل نپوشید.

طاهایی انتخابات را فرصت مناسبی جهت طرح گفتمان امام راحل و سفارش مقام معظم رهبری دانست و گفت: همه باید در مدار اعتدال حرکت کنند.

وی گفت: انتخابات فرصتی است تا راه اعتدال ادامه یابد و اعتدال یک شعار انتخاباتی است و دلیل حمایت من از روحانی ادامه راه حمایت از ایشان است.

طاهایی در خصوص مهم ترین نیازهای استان های شمالی تصریح کرد: در حوزه گردشگری نیاز است اقدامات مطلوب تری در استان های شمالی انجام شود که به طور قطع و یقین دولت روحانی در این بخش برنامه ویژه ای دارد.

رییس ستاد اصولگرایان معتدل روحانی خاطرنشان کرد: من به عنوان استاندار دولت احمدی نژاد بر خلاف نظر رییس جمهور در آن زمان پذیرای هاشمی رفسنجانی و لاریجانی در مازندران بودم و از آنها استقبال کردم.

طاهایی گفت: اشتباه احمدی نژاد زمانی بود که به عنوان رییس جمهور همراه با رحیم مشایی به ستاد انتخابات رفت و این یکی از تخلفات وی بود که نباید رییس جمهور همراه با یک کاندید ریاست جمهوری زمان ثبت نام به ستاد انتخابات می رفت.

وی گفت: در زمان اختلاف احمدی نژاد با هاشمی زمان کوتاهی احمدی نژاد محبوب شد اما بعد از فوت هاشمی همه دیدند محبوب اصلی در کشور چه کسی است.

رییس ستاد اصولگرایان معتدل دکتر روحانی اظهار کرد: دولت روحانی بسیار خوب توانست از نیروهای شمال کشور همچون از صالحی امیری در وزارت ارشاد و دکتر نوبخت در معاونت برنامه ریزی استفاده کند و انصافا این دو نیروی شمال کشور نقش کلیدی در دولت دارند .

طاهایی تصریح کرد: حمایت اصولگرایان معتدل از روحانی نشان دهنده ادامه گفتمان اعتدال در کشور است و نمی شود جز راه اعتدل راه دیگری را برای کشور انتخاب کرد و اعتدال و راه اعتدال همیشه از تاکیدات امام خمینی (ره) معمار کبیر انقلاب بوده است.

وی بیان کرد: امروز دولت روحانی توانست در حوزه بین المللی اقدامات بسیار خوبی انجام دهد و آرامش خوبی را در کشور ایجاد کند و نیاز است این گفتمان را ادامه دهد.

استاندار اسبق مازندران افزود: زمانی که احمدی نژاد بر خلاف توصیه رهبر معظم انقلاب در انتخابات پیش رو ثبت نام کرد دیگر جایگاهی نزد ما نداشت.

طاهایی اذعان کرد: حرکت های احمدی نژاد علیه هاشمی رفسنجانی حتی بعد از مرگ ایشان نیز ادامه دارد هیچ وقت قابل بخشش نیست و باید حرمت ها صیانت شود.


منبع : ایسنا


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : دولت روحانی آرامش خو - طاهایی -

نظر شما در مورد : دولت روحانی آرامش خوبی را در کشور ایجاد کرد / نیاز است گفتمان اعتدال ادامه باید

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها