مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 159352 -تاریخ انتشار : یکشنبه 17 اردیبهشت 1396 -ساعت : 15:15

چاپ به اشتراگ گذاشتن
به روحانی رای می‌دهم چون ...

به روحانی رای می‌دهم چون ...

اختصاصی مازندمجلس: اصولي اين است كه با افزايش مطالعه و بالا بردن سطح ارزيابي سياسي منصفانه راجع به بالاترين مقام اجرايي قضاوت كنيم. با كنار كشيدن مطمئنا هيچ چيز بهتر نخواهد شد. همت در ماندن و ساختن است. بمانيم و كشورمان را خودمان بسازيم....

اختصاصی مازندمجلس: دوران چهار ساله ریاست جمهوری دکتر حسن روحانی تقریبا به پایان رسیده ، کمتر از 12 روز دیگر تا پایان دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری زمان باقیست .

با مقایسه بین دو دولت گذشته متوجه میشویم که چه میزان دولت تدبیر و امید توانسته در جهت بهبود شرایط سیاسی ، اقتصادی ، اجتماعی ، معیشت مردم و... قدم های مثبتی بردارد. یادمان نمی رود در دوران دولت های نهم و دهم ركود شديد اقتصادي وتيره شدن روابط خارجي و تحريمهاي گوناگون تا فيلترهاي فرهنگي مختلف از كوچه خيابان و تريبونها گرفته تافضاي مجازي، رسانه های مکتوب را شاهد بودیم. قحطي داروهاي مهم براي بيماراني كه چه بسا به همين خاطر جان خود يا عزيزانشان را از دست دادند، همه و همه اثبات كرد كه كنار كشيدن به عنوان يك شهروند از حضور در انتخابات و به عنوان يك هم وطن چه عواقب غير قابل جبراني به جا ميگذارد.

دوره ٤ساله دكتر حسن روحاني چه از ديد اقتصادي و تثبیت نرخ تورم گرفته تا سياست های داخلی و خارجي و زحمات قابل تقدير دكتر ظريف در حل مسئله تحريمها و كوشش ايشان در حل مسئله برجام يا همان توافق بين المللي بر سر موضوع هسته اي که باعث از بین ‌رفتن تهدید جنگ و ارتقای جایگاه منطقه‌ای ایران ، افزایش توریست  ، جذب سرمایه خارجی و امضای صدها موافقت‌نامه اقتصادی با شرکت‌ها و کشورهای دیگر و...شد.

به حسن روحانی مجدد رای میدهم چون از لحاظ نظامی و امنیتی آن هم با وجود گروه های تروریستی نظیر داعش ، امن ترین کشور در منطقه بوده است ، امنیت امروز کشور به مراتب قابل دفاع‌تر از روز گذشته است چرا که به نظر می‌رسد نهاد اطلاعاتی و امنیتی کشور، بیش از گذشته به کار تخصصی خود می‌پردازد.

به روحانی مجدد رای میدهم چون حل مشكل بهداشت و درمان و رايگان كردن خيلي از هزينه هاي درماني یکی دیگر از دستاورد های دولت تدبیر و امید بوده . تا همین چند سال پیش وضعیت برای برخی بیماران به حدی وحشتناک بوده که حتی برای تهیه  برخی اقلام داروئی خود، عاجز بوده و آنها را هم اگر پیدا می کردند برای خریدشان  قیمت‌هایی کذایی پرداخت می‌کردند.

به روحانی مجدد رای میدهم چون با کنترل و مهار تورم، سفره های مردم را که طی سال های گذشته کوچک شده بود، بهبود بخشید.

به روحانی مجدد رای میدهم چون به ما اثبات كرد كه دکتر روحانی لايق اين جايگاه براي٤سال آتي بوده و ميزانْ ؛براي اعطاي اين مهم با ملت عزيز ايران است. روحاني استاد اصلاح زير بنايي اقتصاديست .از لغو تحريم ها گرفته تاافزایش سهم ایران در میدان های مشترک نفتی و گازی، بهبود روابط سیاسی ، گشایش مجدد سوئیفت و ... نشان از اين اصلاحات دارد. صرف اين كه قيمت نان چرا نصف نشده يا قيمت بنزين پايين نيامده معيار ِ غير منصفانه اي جهت نقد وي مي باشد. اگر يك بار اصولي به اوضاع مملكت نظري بيافكنيم نيك در مي يابيم شعارهاي پوپوليستي چون سبد كالا و افزايش يارانه و سيب زميني مجاني! تاثير بيشتري از اين اصلاحات زير ساختي داشته. انعكاس لغو تحريم های ظالمانه که اقتصاد کشور را فلج کرده بود ، در طول ٨سال كم كم به ملت تحميل شده ناگهان و عرض ١يا ٢سال نمايانگر نخواهد شد و قطعا کشور از ته دره سقوط  ، به یکباره با رفع تحریم ها به قله صعود نخواهد کرد.

بنابراين اصولي اين است كه با افزايش مطالعه و بالا بردن سطح ارزيابي سياسي منصفانه راجع به بالاترين مقام اجرايي قضاوت كنيم. با كنار كشيدن مطمئنا هيچ چيز بهتر نخواهد شد. همت در ماندن و ساختن است. بمانيم و كشورمان را خودمان بسازيم....

به روحانی مجدد رای میدهم برای ایرانم

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : به روحانی رای می‌دهم - رضانیکوکار -

نظر شما در مورد : به روحانی رای می‌دهم چون ...

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها