ضرورت رأي دادن و مشاركت سياسي براي تحكيم دمكراسي

تاریخ انتشار : پنج شنبه 28 اردیبهشت 1396 - ساعت : 09:14

کد مطلب: 162932 چاپ به اشتراگ گذاشتن

ضرورت رأي دادن و مشاركت سياسي براي تحكيم دمكراسي

اختصاصی مازندمجلس: ادامه ي اين مسير يعني حمايت از بازگشت عقلانيت و دوري از تندروي ، يعني حامي و مطالبه گر بودن در عين منتقد بودن . يعني رأي ميدهم تا پاسخگو باشند ،تا شادي و اميد را به ما بازگردانند

مازندمجلس: *حبيب رستمي:  تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آيد / تو يكي نَه اي هزاري، تو چراغ خود برافروز

٢٩ ارديبهشت ٩٦در تاريخ سياسي ايران روزي ماندگار خواهد بود. روزي كه جامعه ايران رأي ميدهد تا با مشاركت سياسي و در رفتاري اجتماعي به ادامه تصميمش در خرداد ٩٢ مُهر تاييد بزند. تصميمي كه در آن دفع خطر از ادامه مسير تفكرات بيماري  كه ٨سال بر ايران حاكم بود را هدف گرفتند؛ آن هم با كمترين هزينه، "با شركت در انتخابات"

حالا ٤سال گذشته است، و با اين تصميم و شركت مؤثر در انتخابات ، خطر جنگ رفع شده است و تندروها از اين آرزويشان محروم گشته اند. تحريم هاي هسته اي برداشته شده است و تندروها از اين قابليت دلالي و كاسبي از تحريم به قيمت جان مردم ايران محروم گشته اند.
اقتصاد ثبات پيدا كرده است و تورم كاهش يافته و اميد و لبخند به ميان مردم بازگشته است و تندروها از اين شادي و لبخند و اميد ،عصباني تر از هميشه اند.
اينها همه با يك تصميم به دست آمد؛تصميم به مشاركت و رأي دادن .يعني انجام كاري هدفمند و پر فايده با كمترين هزينه.
ادامه ي اين مسير يعني حمايت از بازگشت عقلانيت و دوري از تندروي ، يعني حامي و مطالبه گر بودن در عين منتقد بودن . يعني رأي ميدهم تا پاسخگو باشند ،تا شادي و اميد را به ما بازگردانند.
براي آينده بهتر فرزندان اين سرزمين و براي شادي و اميد ،براي دوري از دروغ و خرافه و جهل، براي ايران و دوباره براي ايران به عقلانيت و اعتدال با مطالبات اصلاح طلبانه رأي ميدهيم.
دوباره ايران، دوباره لبخند.

*دبير حزب اتحاد ملت منطقه مازندران

نویسنده :

برچسب ها : #ضرورت رأي دادن و مشاركت سياسي براي تحكيم دمكراسي #حبیب رستمی


ضرورت رأي دادن و مشاركت سياسي براي تحكيم دمكراسي

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ضرورت رأي دادن و مشاركت سياسي براي تحكيم دمكراسي


X https://sport45.site/