مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 160500 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 20 اردیبهشت 1396 -ساعت : 15:22

چاپ به اشتراگ گذاشتن
برخی کاندیداها با قول یارانه فقیرپروری می کنند

رئیس دانشگاه مازندران:

برخی کاندیداها با قول یارانه فقیرپروری می کنند

مازندمجلس: رئیس دانشگاه مازندران گفت: در حالی که دین ما مخالف فرهنگ فقرپروری است اما برخی افراد با وعده های مادی در تلاش هستند تا افراد ضعیف جامعه را به سمت اشتعال سوق ندهند و باعث فقرپروری شوند

مازندمجلس: سید خلاق میرنیا در نشسست سراسری مدیران فرهنگی و احتماعی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور در دانشگاه مازندران اظهار کرد: منتظر واقعی کسی است که به سمت خدا توجه می‌کند.

وی با اشاره به اینکه فرهنگ موضوع مهمی است، خاطرنشان کرد: هر کاری می تواند هم فرهنگ و هم ضد فرهنگ تلقی شود.

رئیس دانشگاه مازندران تصریح کرد: متاسفانه از نظر فرهنگی بعد از هزار سال در کشور تغییری ایجاد نشد و فرهنگ رفاه، توسعه و انسان دوستی در جامعه ما کم است.

میرنیا افزود: اگر به این باور برسیم که نداشتن ها مانع کار ما نمی شود بسیاری از مشکلات فرهنگی برطرف می شود.

وی گفت: متاسفانه برخی افراد از نامزدهای انتخاباتی در مناظره ها با سیاه نمایی در حال تضعیف نظام هستند و با تخریب دولت کنونی برای خود رای جمع آوری م یکنند.

رئیس دانشگاه مازندران یادآور شد: در حالی که دین ما مخالف فرهنگ فقرپروری است اما برخی افراد با وعده های مادی در تلاش هستند تا افراد ضعیف جامعه را به سمت اشتعال سوق ندهند و باعث فقرپروری شوند.

میرنیا خاطرنشان کرد: اگر یارانه در زمینه تولید تزریق شود موجب اشتغال می شود.

وی با اشاره به اینکه برجام موجب شد تا سایه وحشت از کشور ما برطرف شود گفت: مذاکره بخشی از سیاست است و برجام در مناسبت های بسیاری تاثیرگذار بوده است.

رئیس دانشگاه مازندران خاطرنشان کرد: در حال حاضر با پشتوانه دیپلماسی قوی توانستیم به دستاوردهای زیادی برسیم و همه باید آگاه باشیم که در انتخابات بهترین تصمیم را بگیریم.

میرنیا گفت: انقلابی گری لزوم کار مدیریتی است و همه مدیران باید به این مسئله توجه کنند که کمبودهای مادی نباید از پیشرفت کار در هر بخشی جلوگیری کند.


منبع : ایسنا


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سیدخلاق میرنیا - رئیس دانشگاه مازندرا -

مطالب مرتبط با : برخی کاندیداها با قول یارانه فقیرپروری می کنند
نظر شما در مورد : برخی کاندیداها با قول یارانه فقیرپروری می کنند

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها