مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 160502 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 20 اردیبهشت 1396 -ساعت : 15:25

چاپ به اشتراگ گذاشتن
واکنش رئیس ستاد انتخابات مازندران به پاره کردن بنرهای تبلیغاتی کاندیداهای ریاست جمهوری

واکنش رئیس ستاد انتخابات مازندران به پاره کردن بنرهای تبلیغاتی کاندیداهای ریاست جمهوری

مازندمجلس: رئیس ستاد انتخابات مازندران گفت: برخی بداخلاقی ها نظیر رنگ پاشیدن و پاره کردن بنر کاندیداها کار عناصر ضدانقلاب بوده و هدف آنها ایجاد اختلاف بین کاندیداها است

مازندمجلس: علیرضا یونسی رستمی در جمع اعضای اجرایی حوزه انتخابیه شهرستان آمل، اظهار کرد: مردم و مسئولان نباید در دام این افراد قرار بگیرند و از راه قانونی با آن برخورد می‌شود.

رئیس ستاد انتخابات مازندران تصریح کرد: مسئولان موظف هستند تا در برخورد با تخلفات در چهارچوب قانون عمل کنند و هیچ گونه سفارشی را برای گذشتن از خطای عده ای پذیرفتنی نیست و بر اساس قانون با متخلفان برخورد می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: مسئولان امانت‌دار مردم هستند و متعهد شدند پاک‌ترین، آزادترین و رقابتی‌ترین انتخابات را برگزار کنند چرا که رای مردم حق الناس است و موظف به اجرای آن هستند.

معاون سیاسی استاندار و سرپرست فرمانداری ویژه آمل انتخابات را بهار سیاسی دانست و تاکید کرد: مردم هستند که تصمیم می گیرند با رای خود، قدرت را در حوزه مورد نظرشان جابه جا کنند و این قدرت مردم است.

وی گفت: 131 کاندیدا در آمل با یکدیگر برای کسب 9 کرسی در شورای اسلامی شهر رقابت می کنند که تنها صلاحیت یک داوطلب در شهر آمل احراز نشده است.

یونسی خاطرنشان کرد: از مجموع جمعیت 402 هزار نفری شهرستان آمل، 338 هزار و 34 نفر واجد شرایط رای گیری هستند.


منبع : ایسنا


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : علیرضا یونسی‌رستمی -

نظر شما در مورد : واکنش رئیس ستاد انتخابات مازندران به پاره کردن بنرهای تبلیغاتی کاندیداهای ریاست جمهوری

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها