مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 160695 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 21 اردیبهشت 1396 -ساعت : 10:46

چاپ به اشتراگ گذاشتن
حضور حداکثری مردم تضمین کننده پیروزی دکتر روحانی است

حضور حداکثری مردم تضمین کننده پیروزی دکتر روحانی است

مازندمجلس: رئیس مجمع زنان اصلاح طلب کشور گفت : حضورحداکثری مردم در پای صندوق های رای پیروزی دکتر روحانی را در انتخابات ریاست جمهوری تضمین خواهد کرد

مازندمجلس: سیده زهرا شجاعی عصر چهارشنبه در گردهمایی بزرگ حامیان دولت تدبیر و امید در مسجد جامع تنکابن افزود: حفظ کرامت انسانی، حقوق شهروندی، ارتقاء عزت و حکمت در سیاست خارجی، رونق اقتصادی، ایجاد نشاط و شادابی در جوانان و حفظ جایگاه زنان از ویژگی های برجسته دولت روحانی است که باید در جامعه تبیین شود.
وی اضافه کرد: کاهش هزینه درمان روستایی از 37 درصد به 3 درصد، تثبیت قیمت ارز، خودکفایی در تولید بنزین و گندم، افزایش میزان صادرات نسبت به واردات، گازرسانی به 9 هزار روستا و کاهش تورم از دیگر اقدام های دولت تدبیر و امید به شمار می آید.
شجاعی با اشاره به پایین بودن میزان اشتغالزایی در دولت قبل تصریح کرد: در دولت یازدهم سالی 700 هزار فرصت شغلی در کشور ایجاد شد که جای تقدیر دارد.
وی یادآور شد: رای مردم در خیابان ها، روستاها و مناطق محروم است و باید تلاش کنیم تا با برگزاری جلسات و همایش ها آنها را جذب کرده تا در انتخابات به پیروزی برسیم.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به طور همزمان جمعه 29 اردیبهشت سال 1396 برگزار می‌شود.
این گردهمایی با حضور جمع کثیری از مردم و فعالان سیاسی اجتماعی شهرستان تنکابن برگزار شد.
شهرستان 162 هزار نفری تنکابن در غرب استان مازندران واقع است.


منبع : ایرنا


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سیده زهرا شجاعی - رئیس مجمع زنان اصلاح -

نظر شما در مورد : حضور حداکثری مردم تضمین کننده پیروزی دکتر روحانی است

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها