مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 161149 -تاریخ انتشار : شنبه 23 اردیبهشت 1396 -ساعت : 08:55

چاپ به اشتراگ گذاشتن

با رپرتواری شامل قطعاتی از «ایزایی»، «فرانک» و «چایکوفسکی»

با رپرتواری شامل قطعاتی از «ایزایی»، «فرانک» و «چایکوفسکی»«امین غفاری» به آکادمی جهانی می رود

مازندمجلس:«امین غفاری»، نوازنده و آهنگساز موسیقی، برای شرکت در آکادمی و مستر کورس جهانی «کرونبرگ فرانکفورت» عازم کشور آلمان می شود.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، «امین غفاری» نوازنده ویولون که طی سال های اخیر فعالیت های زیادی در ارکسترهای داخلی و خارجی داشته است، خود را برای شرکت در آکادمی و مستر کورس جهانی کرونبرگِ آلمان آماده می سازد. این موزیسین با رپرتواری شامل قطعاتی از «ایزایی»، «فرانک» و «چایکوفسکی»، در این دوره ها حضور پیدا خواهد کرد.

شایان ذکر است که «آکادمی کرونبرگ» در آلمان، از بزرگترین و معتبرترین مراکز موسیقی دنیا محسوب می شود که مسترکلاس و مسترکورس ها در آن برگزار می شود و در آن از اساتید و نوازنده های به نامی همچون «گیدون کرمر»، «بوریس کوشنیر» و «راخلین» سابقه تدریس دارند.

«امین غفاری»، سرپرست و مدیر «ارکستر سمفونی پاسارگاد» است و در سال ٢٠١۵ در جمع ٢۵ برگزیده مسابقات جهانی ویولون خاچاطوریان قرار گرفته و به عنوان سولیست، با بسیاری از آهنگسازان برجسته همکاری داشته است.


منبع : موسیقی ایرانیان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : جهانی - غفاری - آکادمی - نوازنده - موسیقی - آلمان - فرانک - قطعاتی - چایکوفسکی - رپرتواری - ایزایی - ویولون - کرونبرگ -

نظر شما در مورد : با رپرتواری شامل قطعاتی از «ایزایی»، «فرانک» و «چایکوفسکی»«امین غفاری» به آکادمی جهانی می رود

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها