مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 161282 -تاریخ انتشار : شنبه 23 اردیبهشت 1396 -ساعت : 14:13

چاپ به اشتراگ گذاشتن
نجفی خواستار حضور در شبکه یک سیما برای پاسخگویی به تهمت های قالیباف شد

نجفی خواستار حضور در شبکه یک سیما برای پاسخگویی به تهمت های قالیباف شد

مازندمجلس: محمدعلی نجفی رئیس ستاد فرهنگیان حامی حسن روحانی در نامه ای به رئیس صدا و سیما خواستار حضور در شبکه یک سیما برای پاسخگویی به تهمتی که محمدباقر قالیباف نامزد انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری به وی زده است، شد

مازندمجلس: نجفی در این نامه به علی عسگری رییس سازمان صدا و سیما بیان کرده است: از آنجا که در مناظره روز جمعه - 22 اردیبهشت 1396- سیمای جمهوری اسلامی ایران، محمدباقر قالیباف موضوع به طور کامل نادرستی را به اینجانب نسبت داده است، تقاضا دارم براساس موازین شرعی و قانونی زمانی را در شبکه یک سیما در اختیار اینجانب قرار دهید تا برای آگاه ساختن مردم بزرگوار ایران به تهمتی که به اینجانب زده شده است، پاسخ دهم.
به گزارش ایرنا، قالیباف روز گذشته در سومین مناظره انتخاباتی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری گفت: نکاتی که آقای جهانگیری در مورد املاک نجومی گفتند ،دروغ آشکار است البته به وقتش باید اینها اثبات شود، این که می گویند 2200 میلیارد تومان دزدی در املاک نجومی شده است را ایشان باید ثابت کند ،چون تهمت بزرگی در حضور مردم است و ایشان حتما این را ثابت خواهند کرد و این حق برای من هست.
وی افزود: اما شما بدانید در املاکی که گفته شد من خودم به دادستان کل نامه نوشتم که رسیدگی و اعلام شد جرم و تخلف سازمان یافته ای اتفاق نیفتاده لاست، اما چون کثافت این فساد حقوق نجومی شما درآمده بود ،مشاور آقای روحانی ،آقای نجفی جلسه گذاشت و به گفته دادستان تهران در آن جلسه گفتند معادل سازی کنید؛ با مطرح کردن املاک نجومی کار سیاسی کنیم که جلوی خرابکاری و کثافت کاری حقوق نجومی گرفته شود.
محمدعلی نجفی پس از این سخنان قالیباف شب گذشته در اطلاعیه ای اعلام کرد: آنچه آقای قالیباف در مناظره امروز (جمعه) به من نسبت داد، کذب محض است.
وی تاکید کرد: در هیچ جلسه ای صحبت از لوث کردن حقوق های نجومی با طرح املاک نجومی نکرده ام. موضوع املاک نجومی را سازمان بازرسی کل کشور گزارش داد و حداقل خسارت شهرداری را در این پرونده 23 هزار میلیارد ریال (2300 میلیارد تومان) اعلام و حتی وقوع تخلف را آقای احمد توکلی رئیس سازمان دیده بان شفافیت و عدالت نیز تایید کرد.


نجفی خواستار حضور در شبکه یک سیما برای پاسخگویی به تهمت های قالیباف شد


منبع : ایرنا


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : محمدعلی نجفی -

نظر شما در مورد : نجفی خواستار حضور در شبکه یک سیما برای پاسخگویی به تهمت های قالیباف شد

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها