مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 161372 -تاریخ انتشار : شنبه 23 اردیبهشت 1396 -ساعت : 17:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن
جزئیات نشست امروز نمایندگان نامزدها در شورای نگهبان

جزئیات نشست امروز نمایندگان نامزدها در شورای نگهبان

مازندمجلس: سخنگوی شورای نگهبان، جزئیات نشست امروز نمایندگان نامزدهای ریاست جمهوری با شورای نگهبان را تشریح کرد

مازندمجلس: عباسعلی کدخدایی با اشاره به جلسه امروز صبح نمایندگان نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری با شورای نگهبان اظهار کرد: این جلسه با هدف هماهنگی میان نمایندگان نامزدها و معاونت امور اجرایی و انتخابات شورای نگهبان برای روز برگزاری انتخابات تشکیل شد.

وی افزود: ایده این کار در انتخابات سال ۸۸ و از سوی اینجانب ارائه شد و هدف هم این است که در روز برگزاری انتخابات نمایندگان نامزدها در محل شورای نگهبان نیز حضور داشته باشند و فرایند نظارتی شورا را از نزدیک ببینند و اگر نکته ای وجود دارد و یا گزارشی از تخلفات احتمالی به دست آنها می رسد، سریع تر به ما اطلاع دهند.

سخنگوی شورای نگهبان خاطرنشان کرد: جلسه امروز برای هماهنگی امور اجرایی بود و اینکه اسامی تا چه تاریخی ارائه شود؛ البته ارائه اسامی در اختیار ستادهاست و می توانند اسامی افراد حاضردر نشست امروز یا افراد دیگر را ارائه دهند.

کدخدایی در ادامه درباره تخلفات انتخاباتی گزارش شده به شورای نگهبان نیز اظهار داشت: گزارش های ارائه شده مربوط به برخی تخلفات جزئی در فرایند تبلیغات بوده که شورای نگهبان در گام اول تذکرات را به ستادها داده و در گام بعدی با وزارت کشور و مرجع قضایی هماهنگ هستیم و گزارش این تخلفات نیز به دفتر دادستان کل کشور ارسال می شود.

وی تصریح کرد: اگر لازم به تصمیم گیری از سوی شورای نگهبان باشد این کار انجام می شود، ولی تخلفات فعلا در حد جزئی است که گزارش آن به نهادهای مربوطه ارائه می شود.


منبع : آنا


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کدخدایی -

مطالب مرتبط با : جزئیات نشست امروز نمایندگان نامزدها در شورای نگهبان
نظر شما در مورد : جزئیات نشست امروز نمایندگان نامزدها در شورای نگهبان

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها