مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 161386 -تاریخ انتشار : شنبه 23 اردیبهشت 1396 -ساعت : 18:10

چاپ به اشتراگ گذاشتن
همایش حامیان روحانی در ورزشگاه آزادی

همایش حامیان روحانی در ورزشگاه آزادی

مازندمجلس: همایش١٢ هزارنفری حامیان روحانی در ورزشگاه آزادی در حالی آغاز شد، که سالن محل همایش ساعت‌ها قبل از برنامه مملو از جمعیت حامی روحانی بود

مازندمجلس: داریوش کاردان ، مجری همایش ١٢هزارنفری  حامیان حسن روحانی در ورزشگاه آزادی در ابتدای این همایش طی سخنانی، اظهار کرد: آمده ام از روحانی حمایت کنم؛ چرا که جز روحانی گزینه ای دیگر نداریم، امیدواریم راه آزادی و ادب ادامه پیدا کند.

پس از این سخنان هنرمندی با نواختن ساز تمبک آواز "ملی نام جاوید وطن" را خواند.

در ادامه حسین زمان ،شاعر و خواننده نیز از روحانی طی سخنانی اعلام حمایت کرد.

زهرا نعمتی ،قهرمان پارا المپیکی کشورمان نیز در ادامه این همایش طی سخنانی گفت:کسی روز جمعه در خانه ننشیند؛ چرا که همه باید پای صندوق های رای حاضر شوند تا راه آبادانی و آزادی کشور باقی بماند و ادامه پیدا کند.

الهام پاوه نژاد، بازیگر تلوزیون و تئاتر نیز در سخنانی در جمع حامیان حینروحانی یادآورشد:امیدوارم با رای روز جمعه آزادی برای همه روزسالمان برگردد و ادب و فرهنگی که طی سالهای قبل از جامعه رخت بربسته بود، بازگردد. این اولین باری است که وارد استادیوم شده ام ، امیدوارم بتوانیم همه ی ما زنان و مردان در استادیوم کنار هم باشیم.

در این میان کلیپی به نام برجام پخش شد که لحظه تصویب شدن برجام و قرائت متن برجام توسط محمد جواد ظریف را نشان می داد.

"سلام بر هاشمی، درود بر روحانی" از شعارهای اصلی این مراسم بود.

فرشته کریمی بازیکن تیم فوتبال زنان نیز در سخنانی اظهار کرد: بعد از دوازده سال عضویت در تیم ملی اولین بار است این هیجان را در این سالن می بینم. با دستور مستقیم رئیس جمهور به مسابقات جهانی رفتیم و من بازیکن ششم جهان شدم. این دولت حامی ویژه ورزش زنان بوده و امیدواریم این حمایت و راهش ادامه پیدا کند.

در ادامه این همایش کیومرث پوراحمد  کارگران فیلم سینمایی نیز در سخنانی اظهار کرد: پیش از ورود به بحث شهرداری بگویم که انتخابات شورای شهر را فراموش نکنید. سال ها پیش این انتخابات را فراموش کردیم و کسانی وارد شورا شدند که شهردار هایی انتخاب کردند که حواسشان به کارشان نبود.

وی ادامه داد: همه ی ما که اینجا جمع شدیم به روحانی رای می دهیم اما وظیفه مهم تک تک ما این است که رای ها را به صحنه بیاوریم تا خاطره سال ٨٤ تکرار نشود.


منبع : نوآوران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : همایش حامیان روحانی -

نظر شما در مورد : همایش حامیان روحانی در ورزشگاه آزادی

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها