مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 161681 -تاریخ انتشار : یکشنبه 24 اردیبهشت 1396 -ساعت : 16:11

چاپ به اشتراگ گذاشتن
بیانیه جامعه مهندسین استان مازندران در حمایت از دکتر روحانی

بیانیه جامعه مهندسین استان مازندران در حمایت از دکتر روحانی

مازندشورا: بیانیه جامعه مهندسین استان مازندران ( مهندسین ساختمان، مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی، مهندسین معدن و زمین شناسی و مهندسین سایر تشکل ها) در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری (مورخ 29/2/96)

مازندمجلس: متن بیانیه به شرح زیر است:

با درود به پیشگاه ملت خردورز ایران اسلامی

اکنون جامعه بزرگ ایران در آستانه انتخابات سرنوشت ساز ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی قرار گرفته است. جامعه مهندسین استان مازندران  بر این باور است که مشارکت آحاد جامعه در انتخابات در زمره مسئولیت های اجتماعی آنها به شمار میرود و طبیعی است که گذشتن از این حق اجتماعی، به منزله ی بی توجهی به سرنوشت خود، ملت و سرزمین است که در آن زندگی میکنند.

در این مقطع سیاسی تعیین کننده، حضور مهندسان فرهیخته و مشارکت آنها در امورسیاسی در جهت بالا بردن آگاهی آحاد جامعه ، یقینا نقش به سزایی در توسعه و آبادانی ایران اسلامی دارد. همانطور که نقش مهندسان نخبه در پیروزی انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و همچنین اداره کشور در شرایط سخت باعث سرافرازی ایران اسلامی شده است.

اکنون نیز جامعه مهندسین به خوبی از شرایط جامعه و مشکلات و تنگناهای موجود در راه حفظ و تداوم سازندگی و حرکت در جهت ایجاد بسترهای مناسب به منظور اشتغال پایدار آگاهی دارند و نیک می دانند کاستی هایی در بخش های اقتصادی کشور وجود دارد، که موجب شده از همه پتانسیل های مهندسین متخصص و آگاه استفاده بهینه نشود که نقد هایی در این زمینه وارد است. اما یک واقعیت وجود دارد آن این است عبور از این تنگناها و استفاده بهینه از تمام پتانسیل ها موجود و حل مشکلات کشور ممکن نخواهد بود مگر با اجرای سیاست های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی دولتی که در طول کمتر از 4سال علیرغم موانع و مشکلات متعدد، موفقیت های چشم گیری داشته است.

براین اساس جامعه مهندسین استان مازندران معتقد است راه ایجاد اشتغال پایدار و استمرار سازندگی و استفاده بهینه از منابع کشور در راه آبادانی جامعه در همراهی با دکتر حسن روحانی در 29 اردیبهشت سال 96 امکان پذیر است.

هم وطن رای دادن به دکتر حسن روحانی یعنی تداوم سازندگی و گسترش اشتغال.

جامعه مهندسین استان مازندران

دومین همایش مهندسان و مشارکتهای سیاسی 24/2/96


بیانیه جامعه مهندسین استان مازندران در حمایت از دکتر روحانی

بیانیه جامعه مهندسین استان مازندران در حمایت از دکتر روحانی


منبع : معاونت تبلیغات ورسانه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بیانیه جامعه مهندسین -

نظر شما در مورد : بیانیه جامعه مهندسین استان مازندران در حمایت از دکتر روحانی

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها