مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 161872 -تاریخ انتشار : دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 -ساعت : 09:36

چاپ به اشتراگ گذاشتن
خدمات دولت روحانی باید به نحو شایسته به اطلاع مردم رسانده شود

مدرس دانشگاه:

خدمات دولت روحانی باید به نحو شایسته به اطلاع مردم رسانده شود

مازندمجلس: مدرس دانشگاه و عضو مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم گفت: دولت روحانی در چهار سال گذشته در تمام بخش های زندگی مردم منشاء خیر بوده که باید به نحو شایسته به اطلاع مردم رسانده شود

مازندمجلس: حجت الاسلام محمدتقی فاضل میبدی یکشنبه شب در جمع تعدادی از وکلا و حقوقدانان حامی دکتر روحانی در یزد افزود: به رغم فعالیت های بسیار خوبی که دولت در سال های اخیر انجام داده متاسفانه هنوز در جامعه و بین آحاد مردم اطلاع رسانی خوبی نشده است.
وی با اشاره به اینکه طبق مقررات هم اکنون نامزدهای انتخابات به بیان عملکرد و ارائه گزارش به مردم می پردازند آن را فرصت خوبی برای تبیین کارها و فعالیت های گسترده انجام گرفته به مردم ذکر کرد.
مدرس دانشگاه و حوزه خاطرنشان کرد: باید درخصوص فعالیت های دولت روحانی به رغم مشکلاتی که وجود داشته منصفانه قضاوت کرد چون این دولت از هیچ تلاشی برای کشور و مردم فروگذار نکرده است.
فاضل میبدی به برخی کارهای دولت تدبیر و امید در چهار سال گذشته اشاره کرد و گفت: تا قبل از دولت کنونی ، کشور ما در بحث صادرات با مشکل جدی مواجه بود.
وی افزود: خوشبختانه هم اکنون کشور و دولت در امر صادرات با جدیت در چهارچوب وظایف و مسئولیت هایی که دارد برنامه ها را با خوبی و درایت انجام می دهد.
عضو مجمع مدرسین و محققین حوزه علمیه قم بیان کرد: با محقق شدن برجام، فروش نفت کشور از 500 میلیون بشکه به دو و نیم میلیون بشکه در روز افزایش یافت که کار مهمی محسوب می شود.
فاضل میبدی گفت: با رشد فروش نفت گشایش های اقتصادی خوبی در کشور بوجود آمده و قطعا تداوم آن با فعالیت های دولت تدبیر و امید برای مردم و جامعه بیشتر می شود.
وی افزود: با اجرایی شدن برجام مشکل نقل و انتقال پول نیز حل و فصل شده هرچند هنوز در برخی موارد مشکلاتی هست ولی دولت با درایت خود و به پشتوانه همت و همراهی مردم، امور را با قدرت تداوم می بخشد.
این مدرس دانشگاه اضافه کرد: قبل از فعالیت دولت روحانی کشور در موضوع انتقال پول در ازای فروش نفت مشکل داشت و مجبور به وارد کردن اجناس دست چندم از برخی کشورها مثل هند و چین بود.
فاضل میبدی گفت: در مسئله کشاورزی نیز دولت تدبیر و امید دارای برکات و فعالیت های خوبی بوده که قطعا مردم ما بیش از همه به خوبی آن را لمس می کنند.
وی افزود: هرچند در خصوص بانک ها برای انتقال پول مشکلاتی وجود دارد ولی با برنامه های خوبی که دولت انجام داده همه مسائل به نفع ملت و کشور پیش می رود.
عضو مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم گفت: بر همه دلسوزان به کشور اسلامی است که واقع بینانه خدمات گسترده دولت را در بخش های مختلف به مردم ارائه دهند.
فاضل میبدی به اهمیت انتخابات ریاست جمهوری در 29 اردیبهشت اشاره کرد و از مردم خواست تا قدر آن را بدانند و با مشارکت حداکثری به کشور خدمت کنند.
وی گفت: مشارکت گسترده آحاد مردم در انتخابات ریاست جمهوری بسیار تعیین کننده است بنابراین باید همه بر حسب وظیفه برای تحقق برنامه های دولت تدبیر و امید در عرصه حضوری جدی داشته باشند.
انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا 29 اردیبهشت 96 برگزار می شود.


منبع : ایرنا


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : حجت الاسلام محمدتقی -

نظر شما در مورد : خدمات دولت روحانی باید به نحو شایسته به اطلاع مردم رسانده شود

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها