مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 162723 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 27 اردیبهشت 1396 -ساعت : 15:03

چاپ به اشتراگ گذاشتن
 جوابیه سازمان تعزیرات حکومتی به اظهارات یک نامزد ریاست جمهوری

جوابیه سازمان تعزیرات حکومتی به اظهارات یک نامزد ریاست جمهوری

مازندمجلس: سازمان تعزیرات حکومتی از تمامی نامزدهای انتخاباتی خواست که با دانش، آگاهی کامل و رعایت جانب انصاف، از تلاش های کارکنان خدوم کشور در امر مبارزه با قاچاق کالاو ارز سخن گویند

مازندمجلس: به گزارشی از سازمان تعزیرات حکومتی، در این جوابیه آمده است: آنچه که جناب آقای سید مصطفی میرسلیم نامزد محترم دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در جمع دانشجویان دانشگاه امام خمینی (ره) قزوین روز گذشته (سه شنبه) ادعا کرده اند مبنی بر اینکه: ' امروز عمده قاچاق کالا مربوط به وابستگان به دولت است ؛ اما چرا با آنها برخورد نمی کنند و فقط زورشان به کوله برها می رسد ؟ 'کذب محض است و بررسی در پرونده های رسیدگی شده که منجر به حکم در سازمان تعزیرات حکومتی شده است، حکایت خلاف بودن این ادعا را دارد .
در ادامه این جوابیه آمده است: شایسته است که کاندیداهای محترم نامزد ریاست جمهوری و سایر اشخاص در نسبت دادن مطالب و اتهامات سنگین ، رعایت تقوا و صداقت را داشته باشند.
به گزارش ایرنا، دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا امسال روز 29 اردیبهشت ماه همزمان با سراسر کشور برگزار می شود.


منبع : ایرنا


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : جوابیه سازمان تعزیرا -

نظر شما در مورد : جوابیه سازمان تعزیرات حکومتی به اظهارات یک نامزد ریاست جمهوری

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها