مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 163863 -تاریخ انتشار : یکشنبه 31 اردیبهشت 1396 -ساعت : 09:42

چاپ به اشتراگ گذاشتن

هفته اول خرداد ماه ۱۳۹۶

هفته اول خرداد ماه ۱۳۹۶مستر کلاس «پروفسور کریستنسن مونز» در ایران برگزار می‌شود

مازندمجلس:مستر کلاس های آهنگسازی «پروفسور کریستنسن مونز»، در هفته اول خرداد ماه ۱۳۹۶ طی دو روز در ایران و در آموزشگاه موسیقی «ریشه در خاک» برگزار می گردد. این در حالیست که این موزیسین دانمارکی ضمن آن، پروژه موسیقایی مشترکی برای آهنگسازان دو کشور کلید می زند.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، «پروفسور کریستنسن مونز»، طی دو تاریخ ۳ و ۴ خرداد سال جاری به برگزاری مسترکلاس‌های آهنگسازی برای آهنگسازان ایرانی و از سر گرفتن پروژه‌ای مشترک بین آهنگسازی کودکان ایرانی و دانمارکی خواهد پرداخت که در این پروژه «امیر‌مهیار تفرشى‌پور» به همراه وی عهده‌دار مدیریت این مهم خواهد بود.

«پروفسور مونز کریستنسن» که سابقه تدریس در دانشگاه‌هاى نروژ و دانمارک را دارد، یکى از مطرح‌ترین پداگوگ‌هاى دانمارک در زمینه پروژه‌هاى موسیقى کودکان محسوب می‌شود و تاکنون پروژه‌هاى آهنگسازى و خلاقیت موسیقى کودکان را در نقاط مختلف جهان اجرا کرده است. این موزیسین در حال حاضر استاد کنسرواتوار موسیقى «اسبیرگ دانمارک» است. وی همچنین آهنگساز ارکستر مجلسى «راندرز» در دانمارک نیز را برعهده دارد.

شایان ذکر است که دوره های تخصصی آهنگسازی «پروفسور کریستنسن مونز»، در قالب یک کارگاه دور روزه خصوصی و گروهی برگزار خواهد شد وعلاقمندان جهت شرکت در این دوره ها می‌توانند با شماره تلفنهای ٢٢٧٣۴٩١۵ -٢٢٧١٣۵٨۶-آموزشگاه ریشه در خاک- تماس حاصل نمایند.


منبع : موسیقی ایرانیان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کریستنسن - پروفسور - دانمارک - خرداد - آهنگسازی - موسیقى - کودکان - برگزار - ایرانی - پروژه‌هاى - موزیسین - آموزشگاه - موسیقی - دانمارکی - پروژه - آهنگسازان -

نظر شما در مورد : هفته اول خرداد ماه ۱۳۹۶مستر کلاس «پروفسور کریستنسن مونز» در ایران برگزار می‌شود

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها