مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 164258 -تاریخ انتشار : دوشنبه 01 خرداد 1396 -ساعت : 12:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن
طبیعی بود دولت برای رأی آوردن به آب و آتش بزند

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی:

طبیعی بود دولت برای رأی آوردن به آب و آتش بزند

مازندمجلس: عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی از نشست ۶۰۰نفره این جبهه در پنجشنبه هفته جاری خبر داد

مازندمجلس: لطف‌الله فروزنده عضوشورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با اشاره به جزئیات نشست شب گذشتهجبهه مردمی گفت: در این نشست آسیب‌شناسی خوبی از انتخابات به‌عمل آمد و نقاط قوت وضعف نیز بررسی شد. این حرکت وحدت‌آفرین در جبهه انقلاب به‌عنوان یک دستاورد بسیارمهم بود، انگیزه و شوری که بین نیروهای حزب‌اللهی وجود داشت، نشان داد ما امروز یکجبهه قدرتمندی هستیم که از دولت مطالبه خواهیم کرد و از روحانی می‌خواهیم وعده‌هایخود را عملی کند.

وی ادامه داد: جبهه مردمی یک جریان از پایین به بالاست و بدنه مردمیبرای ما بسیار مهم است.

فروزنده با اشاره به تخلفات گسترده در انتخابات تصریح کرد: شورای نگهبانباید به‌صورت جدی این مسئله را دنبال کند و قوه قضائیه باید با این مسئله برخوردکند تا این موضوع و تخلف مسئولان اجرایی به یک سنت تبدیل نشود.

وی اظهار داشت: ما به‌عنوان یک جریان منتقد دولت، نقدهای خود راخواهیم داشت و مطالبات مردم و قول‌هایی را که اینها داده‌اند پیگیری خواهیم کرد.

فروزنده در پاسخ به این سؤال که در نشست امروز مهم‌ترین مؤلفه‌هایآسیب‌شناسی انتخابات چه بود، گفت: یک واقعیتی که وجود دارد این است که ما با دولتمستقر رقابت می‌کنیم، دولت مستقر نیز از همه امکانات خود استفاده کرد و طبیعی بودبرای رأی آوردن به آب و آتش بزند، لذا اگر برخی برنامه‌ها را بهتر اجرا کرده وفرصت داشتیم برای بدنه مردم واقعیت‌ها را تبیین کنیم، مسئله فرق می‌کرد.

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی ادامه داد: مانتوانستیم آن‌طور که بایدوشاید چالش‌های موجود کشور به‌ویژه چالش‌های اقتصادی رابرای مردم تبیین کنیم، بالاخره فشار جنگ روانی رقیب بسیار زیاد بود و ما باید بهآن بیشتر توجه می‌کردیم، البته این انتخابات نقاط قوت زیادی هم داشت و ان‌شاءاللهپایه انتخابات آینده خواهد بود.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا جبهه مردمی با آقایان رئیسی و قالیبافدیدار می‌کند یا خیر، تصریح کرد: بله، آقای رئیسی و آقای قالیباف چهره‌هایارزشمندی هستند و نقش بسیار اساسی در مسئله انسجام نیروهای انقلاب و تحقق 16 میلیونرأی داشتند و ما باید از ظرفیت آنها استفاده کنیم و در خدمت آقایان باشیم، ما بایداین شور و حرارت جبهه را حفظ کنیم و امروز نیز درباره این موضوع بحث کردیم و ابعادآن در کمیته‌ها بررسی خواهد شد.


منبع : خبرآنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مردمی - انتخابات - انقلاب - فروزنده - نیروهای - مسئله - بسیار - امروز - شورای - موضوع - تبیین - رئیسی - قالیباف - آقایان - چالش‌های - تصریح - استفاده - خواهیم - مرکزی - آوردن - طبیعی - اسلامی - اشاره - ادامه - به‌عنوان - بررسی - جریان -

نظر شما در مورد : طبیعی بود دولت برای رأی آوردن به آب و آتش بزند

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها