مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 164274 -تاریخ انتشار : دوشنبه 01 خرداد 1396 -ساعت : 12:46

چاپ به اشتراگ گذاشتن
سخنان برخی نامزدهای ریاست جمهوری اغراق آمیز و تهمت بود

محمدرضا باهنر:

سخنان برخی نامزدهای ریاست جمهوری اغراق آمیز و تهمت بود

مازندمجلس: دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین از آغاز رفاقت‎ها پس از رقابت‎های انتخاباتی سخن گفت و افزود: از این پس باید به دولت به عنوان یک تیم ملی نگاه و کمک کنیم تا در مسابقات جهانی پیروز شود

مازندمجلس:به گزارش خبرآنلاين، محمدرضا باهنر دبیرکل جبههپيروان خط امام و رهبري در نخستين نشست خبري خود پس از انتخابات رياست جمهوري کهآن را "حماسه بسيار خوب" مي‎خواند به تحليل نتيجه انتخابات پرداخت و گفت:در حال حاضر رقابت ها باید تبدیل به رفاقت شود و همه دولت را در حصول اهدافی که بهنفع نظام است پشتیبانی و یاری کنند.

به گفته وي، کشورهای متخاصم و رسانه های معاند و بعضیاز گروه های هنجارشکن داخلی در این مدت دسیسه هایی انجام دادند تا مردم را از آمدنبه پای صندوق های رای منع کنند اما سیاست های راهبردی نظام و تمهیداتی اتخاذ شده، باعثشد همان هایی که مردم را برای حضور نیافتن دعوت می‌کردند، توصیه کنند مردم به پای صندوقهای رای بروند. به گفته موکد رهبر معظم انقلاب حضور پرشکوه مردم  پای صندوق رای بالاترین قدرت نرم جمهوری اسلامی ایراناست.

اهم سخنان وي از اين قرار است:

* رکورد 73درصدی حضور مردم پای صندوق های رای، رکوردبسیار خوبی است و برنده اصلی مردم هستند.رهبر معظم انقلاب فرمودند که شکرگزار این نعمت بزرگ که لبیک مردمبه دعوت ایشان پای صندوق رای هستند.

* طرفین انتخابات یکی از عوامل مهم دعوت مردم بهپای صندوق های رای بودند که زحمت خود را کشیدند، اظهارکرد. جناح های مختلف حرف ها وبرنامه های خود را گفتند، بعضی از این گفت وگوها اغراق بود و بعضی مستند نبود و بعضیهم تهمت بود که البته لازمه مردم سلاری است.باید تلاش کنیم که این گفت وگوها پالایش و مستندتر شود.

*در ایام انتخابات رقابت هایی بوده اما درحال حاضرباید این رقابت ها به رفاقت ها تبدیل شود و باید باورمان این باشد که طرف برنده تیمملی است و با رقبای خارجی می خواهد مسابقه بدهد.دولت را از این به بعد باید به عنوان یک تیم ملی نگاه و کمک کنیمتا در مسابقات جهانی پیروز شود زیرا موفقیت دولت از این به بعد موفقیت جمهوری اسلامیاست.

* طبق قانون، مجمع تشخيص مصلحت نظام دوره قانونيمشخص ندارد و مي‎تواند به اراده رهبري تمديد شود اما فكر مي‎كنم رييس و اعضايمجمع تشخيص مصلحت تا خرداد ماه تعيين تکلیف شود.فكر مي‌كنم رييس و اعضاي مجمع تشخيص مصلحت تا خرداد ماه تعيين تكليفشود

 


منبع : خبرآنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : صندوق - انتخابات - تشخيص - جمهوری - رقابت - مصلحت - وگوها - تعيين - خرداد - برنده - موفقیت - رفاقت - اغراق - سخنان - رهبري - تبدیل - باهنر - انقلاب -

نظر شما در مورد : سخنان برخی نامزدهای ریاست جمهوری اغراق آمیز و تهمت بود

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها