مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 166689 -تاریخ انتشار : سه شنبه 09 خرداد 1396 -ساعت : 12:46

چاپ به اشتراگ گذاشتن
همت خیران برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد/ گلستان میزبان چهار جشن گلریزان در ماه مبارک رمضان امسال

همت خیران برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد/ گلستان میزبان چهار جشن گلریزان در ماه مبارک رمضان امسال

اختصاصی مازندمجلس: رئیس ستاد دیه گلستان گفت: ماه مبارک رمضان امسال ، جشن گلریزان در شهرهای گرگان ، آق قلا ، آزادشهر و کلاله با حضور خیران برگزار می شود

اختصاصی مازندمجلس: رئیس کل دادگستری گلستان که ریاست ستاد دیه استان را نیز بر عهده دارد در جلسه امروز این ستاد گفت: آزادشهر 16 خرداد ، آق قلا 17 خرداد ، گرگان 21 خرداد و کلاله 29 خرداد میزبان جشن گلریزان برای کمک به آزادی زندانیان جرایم غیرعمد هستند.
هادی هاشمیان همچنین از فراهم شدن مقدمات آزادی 30 زندانی دیون مالی غیرعمد در جلسه امروز ستاد دیه استان خبر داد و گفت : بدهی این افراد یک میلیارد و چهارصد میلیون تومان بود که 670 میلیون تومان آن را طلبکاران بخشیدند و 730 میلیون تومان مابقی این بدهی نیز از  اعتبارات ستاد دیه تامین شد .
هاشمیان افزود: با آزاد شدن این افراد شمار زندانیان جرایم غیرعمد استان که از ابتدای امسال تاکنون آزاد شده اند به 50 نفر خواهد رسید .
هاشمیان با بیان این که بیش از 300 زندانی جرایم غیرعمد همچنان در زندان های استان چشم به راه کمک خیران برای آزادی هستند گفت : امیدواریم با کمک خیرران در جشن های گلریزان ، تعدادی از این افراد آزاد شوند.

گزارش از ابراهیم حاتمی _ خبرنگار قضایی مازندمجلسلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : همت خیران برای آزادی - هاشمیان -

نظر شما در مورد : همت خیران برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد/ گلستان میزبان چهار جشن گلریزان در ماه مبارک رمضان امسال

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها