مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 166699 -تاریخ انتشار : سه شنبه 09 خرداد 1396 -ساعت : 13:05

چاپ به اشتراگ گذاشتن
حیدر نوروزی مدیرکل نگهداری راه‌های روستایی و فرعی وزارت راه و شهرسازی شد

حیدر نوروزی مدیرکل نگهداری راه‌های روستایی و فرعی وزارت راه و شهرسازی شد

مازندمجلس: حیدر نوروزی طی حکمی از سوی داود کشاورزیان معاون وزیر و مدیرعامل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور به سمت مدیرکل نگهداری راه‌های روستایی و فرعی منصوب شد

مازندمجلس: به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان فارس، حیدر نوروزی که بین سال‌های ۸۶ تا ۹۰ مدیرکل راه و ترابری فارس بود طی حکمی از سوی داود کشاورزیان معاون وزیر و مدیرعامل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور به سمت مدیرکل نگهداری راه‌های روستایی و فرعی منصوب شد.

در این حکم آمده: نظر به سوابق و تجارب مدیریتی جنابعالی و بنا به پیشنهاد معاون محترم راهداری سازمان به موجب این جکم به سمت مدیرکل نگهداری راه‌های روستایی و فرعی کشور منصوب می‌شوید.

شایان ذکر است در ادامه این حکم برنامه‌ریزی جهت نگهداری مطلوب راه‌ها، بررسی و اولویت‌بندی طرح‌های اجرایی و مطالعاتی پیشنهادی استان‌ها، بازدیدهای دوره‌ای و ارتقاء سطح نگهداری و ایمن‌سازی راه‌های روستایی و فرعی از مهم‌ترین مواردی است که انتظار دارد به آن‌ها اهتمام ورزید.

گفتنی است حیدر نوروزی بعد از مدیرکلی راه و ترابری فارس معاونت امور عمرانی استاندارد یزد و سپس مدیرکلی راه و شهرسازی استان مازندران را عهده‌دار بوده است.


منبع : آوای خزر


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : حیدر نوروزی مدیرکل ن -

نظر شما در مورد : حیدر نوروزی مدیرکل نگهداری راه‌های روستایی و فرعی وزارت راه و شهرسازی شد

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها