مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 166704 -تاریخ انتشار : سه شنبه 09 خرداد 1396 -ساعت : 13:12

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اعلام همکاری شماری از شهروندان گرگانی برای کمک به  متهم محکوم به کاشت درخت در گرگان

اعلام همکاری شماری از شهروندان گرگانی برای کمک به متهم محکوم به کاشت درخت در گرگان

اختصاصی مازندمجلس: در پی حکم شعبه ی یک دادگاه تجدید نظر گلستان مبنی بر کاشت درخت به جای مجازات زندان؛ شماری از شهروندان گرگانی در نامه ای به رئیس کل دادگستری گلستان خواستار کمک به این محکوم، برای کاشت درخت شده اند

اختصاصی مازندمجلس: در پی حکم شعبه ی یک دادگاه تجدید نظر گلستان مبنی بر کاشت درخت به جای مجازات زندان؛ شماری از شهروندان گرگانی در نامه ای به رئیس کل دادگستری گلستان خواستار کمک به این محکوم، برای کاشت درخت شده اند.
این شهروندان در نامه ی خود خطاب به رئیس شورای حفظ بیت المال استان  با قدردانی از اهتمام دستگاه قضایی استان برای حفظ محیط زیست و منابع طبیعی گفته اند:  آماده ایم با متهم در کاشت  ، آبیاری و نگهداری درختان حتی بیش از دوره محکومیت او ، همکاری کنیم .
در ادامه این نامه آمده است : ما با این اقدام می خواهیم به مردم اعلام کنیم کاشت درخت نه تنها مجازات نیست بلکه فرهنگی والا برای ساختن محیط بهتر برای آیندگان خواهد بود .
رئیس کل دادگستری گلستان چند روز پیش اعلام کرده بود:  قضات شعبه اول دادگاه تجدید نظر استان ، فردی را که به جرم قطع درختان در دادگاه بدوی به 6 ماه زندان محکوم شده بود در تجدید نظر  ، به کاشت 210 اصله نهال در  حاشیه جاده گرگان به آق قلا و دو سال آبیاری و مراقبت از این نهال ها ، محکوم کردند.

گزارش از ابراهیم حاتمی _ خبرنگار قضایی مازندمجلسلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اعلام همکاری شماری ا -

نظر شما در مورد : اعلام همکاری شماری از شهروندان گرگانی برای کمک به متهم محکوم به کاشت درخت در گرگان

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها