مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 167732 -تاریخ انتشار : شنبه 13 خرداد 1396 -ساعت : 11:31

چاپ به اشتراگ گذاشتن
 علت شکست‌های پی‌درپی جریان اصولگرا، روش‌های سنتی است نه تندروها

وزیر احمدی‌نژاد:

علت شکست‌های پی‌درپی جریان اصولگرا، روش‌های سنتی است نه تندروها

مازندمجلس: عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس معتقد است که روشهای کلاسیک و سنتی برای مباحث سیاسی و انتخاباتی جواب نمی دهد

مازندمجلس: محمدمهدی زاهدی، عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس درباره شکست های پی در پی اصولگرایان در دهه نود و ضرورت بازسازی این جریان گفت: جریان انقلابی و ولایت مدار کشور که ادعای زیاد در حوزه سیاست دارند باید بدانند که روشهای کلاسیک و سنتی برای مباحث سیاسی و انتخاباتی جواب نمی دهد بایستی رویکردهای جدید علمی و منطقی و با بهره‌گیری از جریان نخبه گری کشور را به میدان بیاورند.

وی اظهار داشت: علت شکست اصولگرایان در یکی دو انتخابات گذشته به این علت است که هنوز اصرار دارند با روشهای سی سال پیش وارد انتخابات شوند، این تفکر و نگاه اصولگرایان باید نسبت به گزینه انتخابات عوض شود.

زاهدی با بیان اینکه مشکل اصولگرایان را تندروی ها و فقدان رهبر نمی دانم بیان کرد: طرف مقابل اصولگرایان چون نیرو کم دارند لذا با یک نفر و دونفر به راحتی می توانند مسائل را هدایت کنند در جریان اصولگرا نیرو زیاد است و ما فقدانی از این بابت نداریم.

محمدعلی پورمختار نیز در مورد ضربه های که اصولگرایان در یکی دو انتخابات گذشته از تندروهای اصولگرا خورده اند به خبرنگار نامه نیوز گفت: همیشه تندروها در هر دو جریان اصلاح طلب و اصولگرا وجود داشته است و باعث ضربه های جدی شده اند .

وی ادامه داد: تندروی به عنوان اقدام غیر منطقی، نادرست و ناصحیح از نظر ما محکوم است و دیدیم در مجلس ششم تندرو هاچه ضربه ای به جریان اصلاح طلب زدند و در جریان اصولگرایی نیز این تندروها ضربه ها و زیانهای داشته اند که باعث برخی ناکامی های این جریان در عرصه های سیاسی و بویژه انتخابات شده اند.


منبع : نامه نیوز


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : علت شکست‌های پی‌درپی - روش‌های سنتی است نه -

نظر شما در مورد : علت شکست‌های پی‌درپی جریان اصولگرا، روش‌های سنتی است نه تندروها

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها