مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 1425 -تاریخ انتشار : سه شنبه 12 خرداد 1394 -ساعت : 13:06

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اجماع اصولگرایان مازندران نزدیک است/ احتمال یک‌درصد هم برای استانی شدن انتخابات مجلس وجود ندارد/خیلی از نامزدها شناسنامه‌دار نیستند!

حمید شریعت نژاد در گفت وگو با مازند مجلس

اجماع اصولگرایان مازندران نزدیک است/ احتمال یک‌درصد هم برای استانی شدن انتخابات مجلس وجود ندارد/خیلی از نامزدها شناسنامه‌دار نیستند!

اختصاصی مازند مجلس: حمید شریعت‌نژاد فعال سیاسی اصولگرا درباره آخرین اخبار از اجماع اصولگرایان مازندران اظهار کرد: در روزهای اخیر در این باره جلساتی برگزار و رایزنی‌هایی انجام شد که نتیجه اش کناره‌گیری چند تن از نامزدها برای رسیدن به اجماع بود.

اختصاصی مازند مجلس: برای اطلاع از آخرین وضعیت اصولگرایان مازندران به سراغ حمید شریعت‌نژاد یکی از نخبگان اصولگرای استان رفتیم:

حمید شریعت‌نژاد در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار مازند مجلس، درباره آخرین اخبار از اجماع اصولگرایان مازندران اظهار کرد: در روزهای اخیر در این باره جلساتی برگزار و رایزنی‌هایی انجام شد که نتیجه اش کناره‌گیری چند تن از نامزدها برای رسیدن به اجماع بود.

وی با بیان اینکه اجماع اصولگرایان مازندران نزدیک است، افزود: از نکات برجسته مردم مازندران این است که نامزدها یا اشخاص نسبت به نظام و انتخابات، دیدگاه مثبتی دارند.

این مدرس دانشگاه درباره حزب‌های مازندران بیان کرد: در مازندران رقابت احزاب همواره یکسان بوده است و بیشتر از رقابت احزاب، ولایی بودن و در صحنه حضور داشتن مردم مورد توجه بوده است.

 

احتمال یک‌درصد هم برای استانی شدن انتخابات مجلس وجود ندارد!

شریعت‌نژاد درباره استانی شدن انتخابات اظهار کرد: بعید می‌دانم چنین طرحی پذیرفته شود و با توجه به آنکه شورای نگهبان، در دفعات قبلی چنین طرحی را نپذیرفته است، احتمال یک درصد هم برای استانی شدن انتخابات وجود ندارد.

وی با بیان اینکه بسیاری از نمایندگان مجلس، استانی شدن انتخابات را برای بهبود وضعیت استان‌ها و پیگیری مشکلات و کمبودهای استان موثر می‌دانند اما به نظر می‌رسد چنین طرحی نیاز به بررسی و زمان بیشتری دارد.

 

خیلی از نامزدها شناسنامه‌دار نیستند!

این مدرس دانشگاه درباره ترکیب مجلس دهم بیان کرد: فعلا نمی‌توان درباره ترکیب مجلس دهم نظر داد، چون برآوردها هنوز دقیق نیست و خیلی از نامزدها شناسنامه‌دار نیستند.

شریعت‌نژاد، افزود: ارزیابی و پیش‌بینی مجلس دهم، با توجه به شرایط موجود، امکان‌پذیر نیست.

وی خطاب به نامزدهای احتمالی انتخابات مجلس دهم، گفت: مسئولیت‌پذیری، پاسخگویی به مطالبات مردم طبق موازین اسلامی را فراموش نکنند و همواره در این مسیر ثابت‌قدم باشند.

این مدرس دانشگاه تصریح کرد: این‌گونه نباشد که منتخبین مردم در ابتدای راه با شور و جدیت کامل کار کنند و در ادامه کم‌فروغ ظاهر شوند.

 

 

گفت و گو: مجید ساجدی فر

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اجماع اصولگرایان - استانی شدن انتخابات - نامزدهای بی شناسنامه - ترکیب مجلس - انتخابات مجلی دهم - حمید شریعت نژاد -

مطالب مرتبط با : اجماع اصولگرایان مازندران نزدیک است/ احتمال یک‌درصد هم برای استانی شدن انتخابات مجلس وجود ندارد/خیلی از نامزدها شناسنامه‌دار نیستند!
نظر شما در مورد : اجماع اصولگرایان مازندران نزدیک است/ احتمال یک‌درصد هم برای استانی شدن انتخابات مجلس وجود ندارد/خیلی از نامزدها شناسنامه‌دار نیستند!

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها