مردم در روز قدس اقتدار نظام را به نمایش می گذارند

تاریخ انتشار : پنج شنبه 01 تیر 1396 - ساعت : 09:25

کد مطلب: 173054 چاپ به اشتراگ گذاشتن

نماینده مردم ساری در مجلس :

مردم در روز قدس اقتدار نظام را به نمایش می گذارند

مازندمجلس: نماینده مردم شهرستان های ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی گفت : مردم ایران با حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر اقتدار نظام جمهوری اسلامی را به نمایش می گذارند

مازندمجلس: علی اصغر یوسف نژاد روز پنجشنبه در گفت و گویی افزود : ملت ایران از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون نشان داده اند که هر جا پای حمایت از نظام اسلامی و اقتدار کشور در میان باشد ، حضور گسترده خواهند داشت.
وی ادامه داد : روز قدس سال جاری در مقایسه با سنوات گذشته به دلیل برخی تحولات منطقه ای از حساسیت های زیادی برخوردار است و مردم نیز با درک این حساسیت ها حضور گسترده تری در راهپیمایی روز جهانی قدس خواهند داشت.
این نماینده مجلس اظهار داشت : روز قدس بازگو کننده گوشه ای از تحولات نظام جمهوری اسلامی و برگ زرینی در تاریخ کشورمان و یادگار بنیانگذار جمهوری اسلامی است.
وی افزود : همه ما به عنوان کشورهای حامی مردم مظلوم فلسطین با حضور در راهپیمایی روز قدس بار دیگر حمایت خود را از مظلومیت قدس و ملت آن اعلام می کنیم.
یوسف نژاد از مردم مازندران خواست تا همانند سال های گذشته با حضور در راهپیمایی روز قدس بار دیگر با آرمان های نظام و بنیانگذار جمهوری اسلامی و رهبر معظم انقلاب بیعت خواهند کرد.
راهپیمایی روز جهانی قدس روز جمعه دوم تیر ماه ساعت 10 و 30 دقیقه صبح در 63 شهر و روستای مازندران برگزار می شود.


منبع : ایرنا

برچسب ها : #علی اصغر یوسف نژاد #نماینده مردم ساری و میاندرود

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : مردم در روز قدس اقتدار نظام را به نمایش می گذارند


X https://sport45.site/