مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 169853 -تاریخ انتشار : شنبه 20 خرداد 1396 -ساعت : 21:05

چاپ به اشتراگ گذاشتن

به آهنگسازی «سامان صمیمی»

به آهنگسازی «سامان صمیمی»تاریخ جدید کنسرت‌های «فروغ» علیرضا قربانی مشخص شد

مازندمجلس:تاریخ جدید کنسرت‌های «فروغ» با صدای «علیرضا قربانی» و آهنگسازی «سامان صمیمی» مشخص شد. این خواننده طی روزهای سوم تا ششم تیرماه در تالار وحدت روی صحنه می‌رود و قطعات آلبوم جدیدش را اجرا خواهد کرد.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، این کنسرت قرار بود طی روزهای ۱۸ و ۱۹ خرداد برگزار شود اما علیرضا قربانی و دست‌اندکاران و نوازندگان برنامه‌اش تصمیم گرفتند تا برای همدردی با خانواده‌های شهدا و مجروحان فاجعه تروریستی تهران، برنامه خود را لغو کنند. علیرضا قربانی عصر روز هفدهم خرداد که حمله تروریستی به مجلس شورای اسلامی و حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) رخ داد دریک پیام ویدئویی این موضوع را به اطلاع مخاطبانش رساند.

اما براساس اعلام دست‌اندرکاران کنسرت فروغ آن دسته از مخاطبانی که تمایل به حضور در تاریخ‌های جدید این اجرا را داشته باشند می‌توانند با همان ردیف و صندلی که قبلاً خریداری کرده بودند در تاریخ جدید شرکت کنند. همچنین آن دسته از مخاطبانی که امکان شرکت در تاریخ‌های جایگزین کنسرت را ندارند می‌توانند پس از هماهنگی با سایت ایران کنسرت، نسبت به عودت بلیت خود و استرداد وجه اقدام نمایند.

آلبوم فروغ با صدای علیرضا قربانی و موسیقی سامان صمیمی دهم خرداد منتشر شد. این مجموعه ده قطعه‌ای شامل سروده‌های فروغ فرخزاد، مولانا و علیرضا کلیایی بود. با وجود اینکه قطعه فروغ از این مجموعه زمستان سال گذشته منتشر شد و این اثر و ویدئوی پرستاره اش با استقبال چشمگیر مخاطبان مواجه شد، اما تمامی قطعات آلبوم جدید علیرضا قربانی برای اولین‌بار است که در کنسرت‌های تیرماه اجرا خواهند شد.


منبع : موسیقی ایرانیان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : علیرضا - قربانی - سامان - کنسرت - صمیمی - آهنگسازی - خرداد - کنسرت‌های - آلبوم - تاریخ - تاریخ‌های - مجموعه - مخاطبانی - منتشر - می‌توانند - قطعات - روزهای - تیرماه - موسیقی - تروریستی -

نظر شما در مورد : به آهنگسازی «سامان صمیمی»تاریخ جدید کنسرت‌های «فروغ» علیرضا قربانی مشخص شد

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها