سربازان ارتش تمامی تهدیدهای دشمنان را رصد و خنثی می‌کنند

تاریخ انتشار : شنبه 03 تیر 1396 - ساعت : 18:27

کد مطلب: 173769 چاپ به اشتراگ گذاشتن

امیر حیدری:

سربازان ارتش تمامی تهدیدهای دشمنان را رصد و خنثی می‌کنند

مازندمجلس: فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: سربازان ارتش شبانه روز با هوشیاری و تیزبینی به پاسداری از خاک مقدس جمهوری اسلامی ایران پرداخته و تمامی تحرکات و تهدیدهای دشمن را رصد و خنثی می‌کنند.

مازندمجلس: فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: سربازان ارتش شبانه روز با هوشیاری و تیزبینی به پاسداری از خاک مقدس جمهوری اسلامی ایران پرداخته و تمامی تحرکات و تهدیدهای دشمن را رصد و خنثی می‌کنند.

به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ کیومرث حیدری در مراسم تجلیل از دست اندرکاران ویژه برنامه های گرامیداشت ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و حماسه آفرینی های نیروی زمینی قهرمان گفت: ۲۹ فروردین یادگار پیام تاریخی و سرنوشت ساز معمار بزرگ انقلاب برای تولد دوباره ارتش جمهوری اسلامی ایران است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش اظهار کرد: پس از به ثمر نشستن انقلاب شکوهمند اسلامی ایران معاندین و مخالفین انقلاب درصدد تضعیف پایه های انقلاب نوپای اسلامی ایران بودند که یکی از این مولفه ها انحلال ارتش بود و می خواستند با این حرکت اجازه رشد و بالندگی را از انقلاب بگیرند، اما حضرت امام خمینی (ره) با هوشیاری و بصیرت و حمایت همه جانبه خود از ارتش و تعیین روز ۲۹ فروردین سال ۵۸ به نام روز ارتش خط بطلانی بر افکار شوم معاندین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کشید.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری در جمع دست اندرکاران ویژه برنامه های گرامیداشت ۲۹ فرورودین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و حماسه آفرینی های نیروی زمینی قهرمان با بیان اینکه یاد و خاطره امام راحل(ره) در این روز گرامی و زنده نگه داشته می شود، افزود: می بایست از کسانی که دست اندرکاران برنامه های فرهنگی و تبلیغی و امنیتی این روز نیز هستند، تجلیل و قدر دانی شود.

فرمانده نیروی زمینی ارتش همچنین گفت: امروز رزمندگان نیروی زمینی ارتش با حضور مقتدرانه خود در جای جای نقاط مرزی جمهوری اسلامی ایران فرمان معمار بزرگ انقلاب و نایب برحقشان حضرت امام خامنه ای (حفظه الله تعالی) را لبیک گفته و شبانه روز با هوشیاری و تیزبینی به پاسداری از خاک مقدس جمهوری اسلامی ایران پرداخته و تمامی تحرکات و تهدیدهای دشمنان را رصد کرده و اجازه نفوذ هیچ بیگانه ای را به داخل این مرز و بوم نخواهند داد.

گفتنی است، در پایان این مراسم از مسئولین و دست اندرکاران  برنامه های ۲۹ فروردین روز ارتش تجلیل بعمل آمد.


منبع : ایلنا

برچسب ها : #اسلامی #جمهوری #انقلاب #نیروی #زمینی #فروردین #برنامه #تمامی #اندرکاران #حیدری #فرمانده #تهدیدهای #هوشیاری #تجلیل #گرامیداشت #حماسه #معمار #اجازه #معاندین #قهرمان #آفرینی #تحرکات #شبانه #دشمنان #سربازان #تیزبینی #پاسداری #کیومرث #سرتیپ #پرداخته #مراسم

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : سربازان ارتش تمامی تهدیدهای دشمنان را رصد و خنثی می‌کنند


X https://sport45.site/