مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 170912 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 24 خرداد 1396 -ساعت : 14:58

چاپ به اشتراگ گذاشتن
درخواست کی روش از دکتر روحانی + عکس

در دیدار صمیمانه سرمربی ایران با رئیس جمهور ؛

درخواست کی روش از دکتر روحانی + عکس

مازندمجلس: سرمربی تیم ملی فوتبال با استقبال گرمی از سوی رئیس جمهور کشورمان مواجه شد
مازندمجلس: سرمربی تیم ملی فوتبال با استقبال گرمی از سوی رئیس جمهور کشورمان مواجه شد.

به گزارش ایلنا، کارلوس کی‌روش پس از ثبت رکورد به همراه تیم ملی فوتبال ایران برای دومین بار پیاپی جواز حضور در جام جهانی را کسب کرد و همین موجب شد تا آنها به دیدار رئیس جمهور کشور بروند.

در ابتدای این دیدار کی روش به دیده‌بوسی با رئیس جمهور رفت و مورد استقبال دکتر روحانی قرار گرفت.

کارلوس کی‌روش در جریان این دیدار از حمایت های فدراسیون فوتبال در این مدت قدردانی کرد و همچنین از ایران به عنوان کشوری با استعداد رشته فوتبال یاد کرد.

سرمربی تیم ملی در وقت سخنرانی که در این مراسم در اختیارش قرار گرفته بود، ضمن تشکر از نگاه ویژه به تیم ملی و موفقیت‌های آن از دکتر روحانی درخواست کرد با توجه به صعود ایران به جام جهانی حمایت ویژه‌تری از آنها صورت گیرد تا موفق شوند در این تورنمنت جهانی موفق شوند. کارلوس کی روش در این ارتباط گفت: عشق و شور مردم به فوتبال و وجود استعدادهای فراوان در این کشور، استحقاق حمایت های بیشتر را دارد چرا که اگر این استعدادها را با تعهد ایرانی در هم‌آمیزیم می‌توانیم فوتبال ایران را به جایگاه‌های بالاتر در سطح جهانی برسانیم.

کی روش همچنین گفت :پسران ایران در تیم ملی فوتبال بخاطر مردم ایران بار دیگر افتخار راهیابی به جام جهانی آن هم درست بعد از پیروزی جنابعالی در انتخابات ریاست جمهوری را کسب کردند و من به عنوان عضوی از این خانواده در کنار آنها بودم.

این صحبت های کی روش با پاسخ مثبت و لبخند دکتر حسن روحانی همراه شد. روحانی در دیدار رو در رو با سرمربی تیم ملی نیز از او بابت صعود و شاد کردن دل مردم ایران تشکر کرد.
 

1

2

3


منبع : ایلنا


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فوتبال - دیدار - جهانی - روحانی - جمهور - سرمربی - حمایت - کارلوس - عنوان - همچنین - استقبال - درخواست - کی‌روش - همراه -

نظر شما در مورد : درخواست کی روش از دکتر روحانی + عکس

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها