مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 171067 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 25 خرداد 1396 -ساعت : 08:31

چاپ به اشتراگ گذاشتن

با حضور و تدریس «دکتر پویان آزاده»

با حضور و تدریس «دکتر پویان آزاده»کارگاه آموزشی «پداگوژی پیانو» برگزار می‌شود

مازندمجلس:دومین کارگاه آموزشی «پداگوژی پیانو»، با حضور و تدریس «دکتر پویان آزاده»، هفته اول از تیر ماه ۱۳۹۶ در سالن «استاد جلیل شهنازِ» خانه هنرمندان تهران برگزار می شود.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، دکتر «پویان آزاده»، دومین دوره تخصصی روش تدریس پیانو -پداگوژی پیانو- را در ساعت ۱۷ از تاریخ جمعه، ۲ تیرماه سال جاری، در سالن «استاد جلیل شهناز» برگزار می کند.

در این کارگاه که نخستین سمینار پیانو در موضوع روش تدریس این ساز می باشد، راهکارها و توضیحاتی حول آموزش ساز پیانو و نحوه این تدریس ها ارائه می گردد و همراه با آن، قطعاتی برای نمونه با ساز پیانو اجرا خواهد شد.

اعضای خانه موسیقی می توانند جهت ثبت نام در این دوره، با ارائه کارت عضویت، تخفیف ویژه حضور در این کارگاه را از آن خود کنند. همچنین برای شرکت کنندگان از سوی کانون مدرسان گواهی شرکت صادر می گردد. اولین دوره این کارگاه یعنی روش تدریس پیانو، دی ماه سال گذشته در تهران برگزار شد.

«پویان آزاده»، دکترای آموزش پیانو را از دانشگاه «مارتین لوتر آلمان» اخذ کرده و عضو هیئت علمی دانشگاه هنر و موسس نخستین مرکز تخصصی پیانو، «انستیتوی پیانو پویان» است.

شایان ذکر است که شرکت‌کنندگان برای ثبت‌نام تا تاریخ چهارشنبه ۳۱ خرداد ماه مدارک خود از جمله کپی کارت ملی و یک قطعه عکس را به خانه موسیقی -واقع در خیابان فاطمی غربی، نرسیده به خیابان جمالزاده، پلاک ۲۷۰- ارائه دهند و جهت کسب اطلاعات بیشتر از این رویداد با خانه موسیقی تماس گرفته و از نحوه ثبت نام اطلاع حاصل نمایند.


منبع : موسیقی ایرانیان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پیانو - تدریس - پویان - کارگاه - آزاده - موسیقی - برگزار - پداگوژی - ارائه - آموزش - نخستین - خیابان - دانشگاه - استاد - آموزشی - دومین - تهران - تخصصی - تاریخ -

نظر شما در مورد : با حضور و تدریس «دکتر پویان آزاده»کارگاه آموزشی «پداگوژی پیانو» برگزار می‌شود

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها