مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 171181 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 25 خرداد 1396 -ساعت : 17:51

چاپ به اشتراگ گذاشتن
معرفی وکلای رایگان برای مالباختگان پرونده موسوم به شرکت پرهام

معرفی وکلای رایگان برای مالباختگان پرونده موسوم به شرکت پرهام

اختصاصی مازندمجلس: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آزادشهر گفت : پرونده شرکت موسوم به پرهام در دادسرای شهرستان سرباز استان سیستان و بلوچستان در حال رسیدگیست که به دلیل طولانی بودن مسافت در نشستی با کانون وکلا و مشاوران حقوقی دادگستری استان مقرر شد دو نفر از وکلای این کانون ، وکالت مالباختگان را رایگان برعهده گیرند

اختصاصی مازندمجلس: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آزادشهر گفت : پرونده شرکت موسوم به پرهام در دادسرای شهرستان سرباز استان سیستان و بلوچستان در حال رسیدگیست که به دلیل طولانی بودن مسافت ، امکان پیگیری پرونده برای همه شاکیان وجود نداردبه همین منظور در  نشستی با کانون وکلا و مشاوران حقوقی دادگستری استان مقرر شد دو نفر از وکلای این کانون ، وکالت مالباختگان را رایگان برعهده گیرند.
رضا بذری به مالباختگان این پرونده توصیه کرد : اگر دسترسی به وکیل ندارند با مراجعه به ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان آزادشهر به این افراد ، وکالت دهند.
دادستان بذری گفت : جلسه توجیهی با این وکلا برگزار شده و در جریان پرونده قرار گرفته اند.
بذری با رد شایعه تبعیض در پرداخت وجوه به مالباختگان گفت :تاکنون هیچ وجهی به مالباختگان در استان سیستان و بلوچستان  پرداخت نشده و در صورت پرداخت همه مالباختگان در شرایط مساوری قرار دارند.
دادستان عمومی و انقلاب آزادشهر گفت : در پرونده موسوم به  شرکت پرهام  بیش از 2 هزار نفر در گلستان شاکی هستند که بیش از 200 میلیارد تومان ،  از دست داده اند.
در پرونده موسوم به لیزینگ خودرو شرکت پرهام ، متهمان با تاسیس یک شرکت با اين ادعا كه مي‌توانند خودروهاي ساخت داخل را چند ميليون تومان پايين‌تر از قيمت بازار به مشتريان بفروشند، مردم را فريب دادند و میلیاردها تومان در استان های گلستان و سیستان و بلوچستان به جیب زدند.

گزارش از ابراهیم حاتمی خبرنگار قضایی مازندمجلسلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : معرفی وکلای رایگان ب -

نظر شما در مورد : معرفی وکلای رایگان برای مالباختگان پرونده موسوم به شرکت پرهام

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها