مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 1334 -تاریخ انتشار : شنبه 09 خرداد 1394 -ساعت : 10:32

چاپ به اشتراگ گذاشتن
نظر نقیبی در مورد شعار انتخاباتی/تبلیغات شعاری و تخریبی را نمی‌پسندم

گفتگوی اختصاصی مازندپارلمان با فرامرز نقیبی/

نظر نقیبی در مورد شعار انتخاباتی/تبلیغات شعاری و تخریبی را نمی‌پسندم

اختصاصی مازند مجلس: نقیبی عضو شورای شهر ساری که در جلسه شورای شهر ساری استعفای رسمی خود را با هدف نامزدی در انتخابات مجلس شورای اسلامی، تسلیم هیات رئیسه کرده بود، پس از بررسی‌های انجام شده هیات رئیسه شورا با استعفای وی موافقت کرد و نقیبی به طور رسمی آمادگی خود را برای نامزدی در انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام کرد.

اختصاصی مازند مجلس:  نقیبی عضو شورای شهر ساری که در جلسه شورای شهر ساری استعفای رسمی خود را با هدف نامزدی در انتخابات مجلس شورای اسلامی، تسلیم هیات رئیسه کرده بود، پس از بررسی‌های انجام شده هیات رئیسه شورا با استعفای وی موافقت کرد و نقیبی به طور رسمی آمادگی خود را برای نامزدی در انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام کرد. به همین دلیل، در این زمینه گفتگویی اختصاصی با وی انجام دادیم که از نظرتان می‌گذرد:

 

به گزارش خبرنگار مازند مجلس، فرامرزنقیبی اظهار کرد: در آذر سال 1349 در روستای چاچکام از بخش تازه تاسیس کلیجان‌رستاق به دنیا اومدم و فارغ التحصیل رشته راه و ساختمان هنرستان شهید خیری مقدم هستم.

 وی افزود: در سال 1369 برای تحصیل در رشته مهندسی عمران، وارد دانشگاه آزاد اسلامی گرگان شدم و اکنون دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی هستم.

 این عضو سابق شورای شهر ساری با اشاره به بیش از 21 سال سابقه اجرایی کار جاده سازی و ساختمانی بیان کرد: آغاز کارم در حوزه شورا سال 82 و ورود به شورای روستای چاچکام بود و در سال 86 با بیش از 12 هزار رای نفر پنجم عضو شورای اسلامی شهر ساری شدم.

 نقیبی تصریح کرد: در مدت 6 سال حضور در دور نخست حضور در شورا 4 سال به عنوان رئیس شورا انتخاب شدم و 3 سال در شورای استان به عنوان نائب رئیس شورای استان و 3 سال هم به عنوان رئیس شورای استان انتخاب شدم.

 وی با اشاره با توجه شرایط موجود و نامناسب استان مازندران اظهار کرد: حضورش در عرصه نمایندگی مجلس صرفا یک تکلیف بوده و برای بهبود مسائل استان پای در این عرصه نهاده است.

 عضو سابق شورای شهر ساری درباره ویژگی‌های یک نماینده بیان کرد: یک نماینده ایده‌‌آل در درجه اول باید منافع ملی و کلان کشور را در اولویت قرار دهد و تابع قانون اساسی و ولایت فقیه باشد.

 نقیبی با بیان اینکه داشتن سابقه مدیریت اجرایی نماینده می تواند کمک بزرگی در جهت دفاع از حق و حقوق مردم در مجلس کند، گفت: داشتن چنین تجربه‌هایی به نماینده کمک می‌کند در بررسی لوایح و تصویب قوانین صاحب‌نظر باشد و حتی ایده‌های نو و کارآمد برای تامین منافع مردم دهد.

 

فرامرز نقیبی-مازندمجلس

شعار انتخاباتی ندارم

 رییس سابق شورای اسلامی استان با اعلام اینکه با طرز فکر عمل بدون شعار وارد عرصه رقابت انتخابات شدم، گفت: رویکرد نامزدهایی که دیدگاه شعاری دارند و وعده و وعید می‌دهند را قبول ندارم وهیچگاه به شعارها و وعده‌های نامزدها رای نداده‌ام.

 وی با بیان اینکه در طول این سال‌ها سعی کردم به مردم وعده ندهم و عملگرا باشم، افزود: تنها برای بار اول نامزدی شورا چون مردم مرا به اندازه کافی نمی شناختند لازم بود شعار هایی معقول و اجراشدنی، درباره اهداف و برنامه‌هایم بگویم و همواره سعی کردم به آن‌ها جامعه عمل بپوشانم.

 نقیبی تصریح کرد: در دور دوم نامزدی‌ام در شورا چون مردم در جریان کار و فعالیت های ما قرار گرفته بودند شعاری ندادم و در واقع با طرز فکر عمل بدون شعار وارد عرصه رقابت انتخابات شدم.

 وی اضافه کرد: مردم نیز باهوشمندی وقتی می بینند در دوره‌های گدشته شعار‌های داده شده عملی نشد و خیلی از مشکلات همچنان وجود دارد طبیعتا فریب شعارهای انتخاباتی را نخواهند خورد و به سراغ افراد عملگرا می روند.

 وی با اظهار اینکه اگر روزی خواستم شعار یا وعده ای دهم سعی می کنم از انجام آن اطمینان داشته باشم تا فردا شرمنده افکار عمومی نشوم، گفت: مردم تشنه صداقت هستند و اگر صادقانه به مردم از تلاش خود در چارچوب اختیارات خود آنچه را در توان داریم برای شما و رفاه حال جامعه دریغ نمی کنیم بهتر و مقبول‌تراز این است که وعده‌های عمل نشدنی دهیم و مطمئنم که اگر با صداقت با مردم رفتار کنیم بهتر جواب می‌دهد.

 

تبلیغات شعاری و تخریبی را نمی‌پسندم

 وی درباره نوع تبلیغات نامناسب برخی نامزدها اظهار کرد: شیوه درست تبلیغات این است که هر نامزدی از دانش و توان خود استفاده کند و از تخریب رقیبان و پرداختن به مسائلی که نتیجه‌ای جز اختلاف و درگیری ندارد، بپرهیزد.

 نقیبی با اشاره به فعالیت‌های غیرمستقیم انتخاباتی نامزدهای احتمالی بیان کرد: طبیعی است نامزدهایی که چهره‌های شناخته شده‌ای نیستند با حضور در محافل مختلف خود را معرفی کنند تا مردم در جریان اهداف انتخاباتی آنها قرار گیرند. ولی پیشنهاد من این است ازشیوه‌های نامناسب تبلیغاتی و تخریب دیگر نامزدها بپرهیزند.

 رییس سابق شورای استان افزود: فعالیت‌های انتخاباتی می‌تواند فرصت خوبی برای مردم باشد تا بیشتر در مورد نامزدها تحقیق کنند و اصلح را انتخاب نمایند.

 وی با بیان اینکه مردم درک بالایی دارند و به محض اینکه بفهمند نامزدی سعی در تخریب رقیبانش را دارد، نسبت به او بی اعتماد می‌شوند، گفت: شیوه درست است که نامزدها خود را به مردم معرفی کنند و از اهداف و برنامه ‌هایشان بگویند تا مردم تحقیق و بررسی لازم را انجام دهند و به نتیجه مطلوب که همان انتخاب نماینده اصلح هست برسند.

 

پایان بخش نخست

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فرامرز نقیبی - شعار انتخاباتی - شعار ندارم - حوزه انتخابیه ساری و -

مطالب مرتبط با : نظر نقیبی در مورد شعار انتخاباتی/تبلیغات شعاری و تخریبی را نمی‌پسندم
نظرات کاربران در مورد : نظر نقیبی در مورد شعار انتخاباتی/تبلیغات شعاری و تخریبی را نمی‌پسندم
  • حامیان مهندس فرامرز نقیبیپاسخ0شنبه 06 تیر 1394

    با سلام خدمت همه عزیزان
    برای آگاهی از فعالیتهای انتخاباتی مهندس فرامرز نقیبی و همچنین اخبار و اطلاعایه های مربوط به ستاد ایشان به آدرس زیر مراجعه نمایید:
    http://faramarz-naghibi.ir

نظر شما در مورد : نظر نقیبی در مورد شعار انتخاباتی/تبلیغات شعاری و تخریبی را نمی‌پسندم

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها