مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 172300 -تاریخ انتشار : سه شنبه 30 خرداد 1396 -ساعت : 00:10

چاپ به اشتراگ گذاشتن
بازتاب حمله موشکی ایران به تروریست‌ها در رسانه‌های «اسرائیل»

بازتاب حمله موشکی ایران به تروریست‌ها در رسانه‌های «اسرائیل»

مازندمجلس: پایگاه اسرائیلی هاآرتز با تیتر «ایران در اولین حمله موشکی برد متوسط خود در ۳۰ سال گذشته به نیروهای ستیزه جو در سوریه حمله کرد» به این موضوع پرداخت، همچنین در زیر تیتر خود، ضمن اشاره به این حمله به عنوان پاسخی به حملات تروریستی تهران، از فاصله ۵۰۰ مایلی که این موشک ها بر فراز عراق پیموده اند تا به دیرالزور و پایگاه داعش برسند، سخن گفت

مازندمجلس: یک خبرنگار اسرائیلی درباره حمله موشکى ایران به تروریست‌ها در سوریه بیان کرد: ارزیابى اسراییل این است که چهار موشک شهاب ٣ شلیک شده است.

به گزارش ایران آنلاین، همچنین وب‌سایت روزنامه صهیونیستی هاآرتص در واکنش به حمله موشکی سپاه پاسداران به تروریست‌ها در دیرالزور سوریه نوشته است: اولین استفاده ایران از موشک‌های میان‌برد بصورت عملیاتی طی ۳۰ سال گذشته.

رسانه صهیونیستی عاروتص شوع: در پاسخ به حملات تروریستی تهران، ایران قول داده بود که این حملات را تلافی خواهد کرد.

رسانه های اسرائیلی در خبرهای خود، بدون اشاره به گروه تروریستی داعش، به حمله موشکی ایران که برای اولین بار صورت می گرفت، واکنش نشان دادند.

رسانه های اسرائیلی، خبر حمله تلافی جویانه جمهوری اسلامی ایران به پایگاه داعش در دیر الزور را بدون اشاره به داعش و هویت تروریستی آن ها، در تیترهای خود منعکس کردند.

پایگاه اسرائیلی هاآرتز با تیتر «ایران در اولین حمله موشکی برد متوسط خود در ۳۰ سال گذشته به نیروهای ستیزه جو در سوریه حمله کرد» به این موضوع پرداخت، همچنین در زیر تیتر خود، ضمن اشاره به این حمله به عنوان پاسخی به حملات تروریستی تهران، از فاصله ۵۰۰ مایلی که این موشک ها بر فراز عراق پیموده اند تا به دیرالزور و پایگاه داعش برسند، سخن گفت.

هاآرتز این خبر را با تصاویری از پرتاب موشکی ایران و همچنین نقشه ای از منطقه، همراه با رسم مسیر طی شده توسط این موشک ها منعکس کرد.

تایمز اسرائیل نیز در خبری با عنوان «پرتاب موشکی ایران در سوریه، پاسخی به حملات تهران» به نقل از منابع اسرائیلی، این موشک ها را از نوع موشک های برد متوسط شهاب ۳ معرفی کرد و به پرتاب این موشک ها برای اولین بار در ۳۰ سال گذشته اشاره کرد.

همچنین تایمز اسرائیل، خبر خود را همراه با ویدئویی از لحظه پرتاب این موشک که توسط رسانه های داخلی منتشر شده بود تکمیل کرد.

 پایگاه اینترنتی جورزالم پست نیز خبر حمله موشکی ایران به پایگاه داعش در سوریه را با تیتر «ایران موشک هایی را به محل گروه های ستیزه جو در شرق سوریه پرتاب کرد» انعکاس داد.


منبع : الف


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : موشکی - سوریه - پرتاب - اسرائیلی - حملات - رسانه - اشاره - اولین - پایگاه - تروریستی - همچنین - اسرائیل - گذشته - تهران - تروریست‌ها - عنوان - تایمز - همراه - ستیزه - پاسخی - منعکس - واکنش - دیرالزور - صهیونیستی - تلافی - هاآرتز - متوسط -

مطالب مرتبط با : بازتاب حمله موشکی ایران به تروریست‌ها در رسانه‌های «اسرائیل»
نظر شما در مورد : بازتاب حمله موشکی ایران به تروریست‌ها در رسانه‌های «اسرائیل»

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها