مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 172316 -تاریخ انتشار : سه شنبه 30 خرداد 1396 -ساعت : 04:03

چاپ به اشتراگ گذاشتن
المیادین: مرگ 50 داعشی در حمله موشکی ایران/ چه شخصیت های کلیدی هلاک شدند؟

المیادین: مرگ 50 داعشی در حمله موشکی ایران/ چه شخصیت های کلیدی هلاک شدند؟

مازندمجلس: شبکه المیادین به نقل از یک مقام ایرانی از برخورد مستقیم یک موشک سپاه پاسداران به مقر فرماندهی داعش در دیرالزور خبر داده است.

مازندمجلس: در خبری که شبکه المیادین به نقل از یک مقام ایرانی منتشر شده است آمده: یکی از موشک‌های شلیک شده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که شب گذشته از داخل مرزهای ایران به سمت دیرالزور شده مستقیما به مقر فرماندهی داعش در منطقه المیادین اصابت کرده است.

 تاکنون دستکم 50 تن از فرماندهان و کادر داعش به هلاکت رسیده اند.
 
المیادین در ادامه خبر خود اورده است: 6 تن از فرماندهان لیبیایی داعش در این حمله به هلاکت رسیده اند.
 
المیادین در انتها آورده است: در بین فرماندهان داعشی به هلاکت رسیده نام ابوعاصم اللیبی و عبدالقادر الفرانی ملقب به ابوحارث به چشم می خورد.

داماد سرکرده گروهک تروریستی داعش در حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مقر اصلی تروریست ها در دیرالزور به هلاکت رسیده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، منابع میدانی اعلام کردند داماد ابوبکر البغدادی سرکرده گروهک تروریستی داعش در حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مقر اصلی تروریست های داعش در دیرالزور سوریه  به هلاکت رسیده است.

همچنین اطلاعات تکمیلی حاکی است سعد القصیدی معروف به ابوسعد امیر خود خوانده گروهک تروریستی داعش و فرمانده اصلی این گروه تروریستی در استان دیر الزور سوریه بوده است که در حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مقر اصلی گروهک تروریستی داعش در دیرالزور سوریه به هلاکت رسیده است.

 منابع میدانی اعلام کردند، هر شش موشک پرتاب شده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مقر اصلی تروریستهای داعش در دیرالزور سوریه دقیقا به اهداف مدنظر اصابت کرده است.


منبع : نامه نیوز


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : رسیده - هلاکت - فرماندهان - المیادین -  المیادین - داعشی -

مطالب مرتبط با : المیادین: مرگ 50 داعشی در حمله موشکی ایران/ چه شخصیت های کلیدی هلاک شدند؟
نظر شما در مورد : المیادین: مرگ 50 داعشی در حمله موشکی ایران/ چه شخصیت های کلیدی هلاک شدند؟

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها